Zdjęcia z warsztatów makramy w 2021 roku - SNAGart
27133
page-template-default,page,page-id-27133,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,cookies-not-set

Zdjęcia z warsztatów makramy w 2021 roku

SNAGart / Zdjęcia z warsztatów makramy w 2021 roku
Jaki był 2021 rok w Szkole Makramy SNAGart? Niesamowity! Kilkadziesiąt spotkań z ponad tysiącem niesamowitych osób i plecenie w najróżniejszych miejscach:
w pracowni, w parkach, w hotelu, w showroomie, w szkołach i świetlicach, w bibliotece, na boisku, w przydomowym ogródku, w restauracji i kawiarni, w altanach ogrodowych, w centrum handlowym i auli uczelni.
Były otwarte warsztaty na żywo, darmowe spotkania, firmowe eventy, zajęcia w ramach projektów unijnych, były webinary, ruszył darmowy kurs onlajnowy.
Spodobały się Wam zestawy do makramy, które wymyśliłam, opracowałam i wydałam. Kupowaliście je na potęgę, a przed Świętami przeszliście samych siebie. Zestawy trafiły do kilkuset osób w całym kraju (będziemy robić mapę z zaznaczonymi miejscami, do których pojechały nasze pudełka).
„Totalnie się wkręciłam!”, „to wciąga jak bagno” – to moje ulubione powarsztatowe teksty i było ich dużo, dużo więcej. Zostawiłyście mi kilkaset pozytywnych, spisanych ręcznie opinii na temat naszych spotkań.
DZIĘKUJĘ!
A poniżej galeria z dużej części spotkań w 2021:

Zdjęcia z 2020 i początku 2021 roku są w galerii TUTAJ