Kurs makramy online w Szkole Makramy SNAGart
16270
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-16270,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,wvs-theme-creator,wvs-theme-child-creator,wvs-style-squared,wvs-attr-behavior-blur,wvs-tooltip,wvs-css,wvs-show-label,creator-ver-1.8,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

Kursy makramy ONLINE

SNAGart / Kursy makramy ONLINE

Na razie skończyły się miejsca na kursy makramy ONLINE (makramowa torebka, makramowa siatka i dwa kwietniki). Te kursy wrócą, ale potrzebujemy na to jeszcze kilku dni. Tymczasem zapisać możecie się na DARMOWY kurs mailowy Podstawy Makramy. Wystarczy kliknąć poniżej (link przekierowuje na stronę zapisów na kurs): 

siatka z makramy

Wiele moich kursantek przychodzi na warsztaty makramy nie tylko po to, żeby nauczyć się pleść, ale też żeby spotkać się z innymi makramistkami, pogadać o sznurkach, makramowych węzłach i życiu, czyli po prostu spędzić razem czas. Co jednak, jeżeli takie spotkania są niemożliwe?

Kurs makramy online – rozwiązanie na pandemię

Nie pozostaje nic innego tylko przenieść się z warsztatami makramy do internetu. Tak właśnie, z potrzeby nauczania w pandemii, powstały dwa kursy makramy online: makramowa torebka online i makramowa siatka online.

Jako darmowy dodatek opracowałam też bardzo podstawowy, podwójny minikurs makramowych kwietników online.

Kurs makramy przez internet – tak wygląda:

Oba duże kursy makramy online (torebka i siatka) zaczynamy od absolutnych podstaw: omówienia różnych rodzajów sznurków, sposobów na ich odmierzanie. Potem przechodzimy do wiązania pierwszych węzłów.

Kursy opracowałam tak, by nie trzeba było przewijać długiego nagrania wideo. Zamiast tego masz dostęp do kilkunastu króciutkich lekcji, z których pomocą zapleciesz kolejne etapy makramy.