Kursy makramy ONLINE

Szkoła Makramy SNAGart / Kursy makramy ONLINE

A gdyby tak nauczyć się zaplatać ze sznurków przez Internet? Na dobrze poprowadzonym, czytelnym kursie makramy ONLINE? W dowolnym miejscu i czasie, który wybierzesz?

Chodź! Nauczę Cię pleść bez wychodzenia z domu!

Oto moje propozycje kursów ONLINE:

Pierwsza makrama – DARMOWY kurs ONLINE

Makramowa siatka dla początkujących

Makramowa torebka dla początkujących

Makramatyka, czyli kurs obliczania długości sznurków

Przy poszczególnych pozycjach znajdziesz krótkie opisy kursów. Więcej zobaczysz po kliknięciu w grafikę lub link do produktu w sklepie.

Z moich kursów skorzystało już ponad początkujących i zaawansowanych makramistek i makramistów. Dołącz do tego grona!

Katarzyna Karpa
Doskonała
Na podstawie 15 opinii
Elżbieta Bimek (Panna_byk)
Elżbieta Bimek (Panna_byk)
2023-10-07
Byłam, polecam. Dostałam voucher i to był jeden z lepszych prezentów. Miła atmosfera, Kasia prowadząca warsztaty służy radą, dzięki temu czlowiek czuje się zaopiekowany. Doskonała inwestycja w mile spędzony czas, relaks i "oczyszczenie głowy" z przyziemnych rzeczy. Makrama wciąga i nie ma możliwości żeby ktoś wyszedł bez swojego recznie zrobionego dzieła. Satysfakcja gwarantowana. Pewnie jeszcze wrócę na kurs na wyższy stopień.
Joanna Antczak
Joanna Antczak
2023-10-05
Makrama z Kasią wciąga! Zaczynasz od jednego kursu, potem bierzesz kolejny aż w końcu chodzisz co tydzień i dostosowujesz swój grafik pod te zajęcia:) Nieważne czy chcesz zapleść tylko jedna makramę ścienną lub jedną torebką, czy też chcesz, aby stało się to Twoim stałym hobby czas w pracowni u Kasi to czysty relaks i oczyszczenie głowy: masz przed sobą sznurki i w magiczny sposób wraz z ich "poplątaniem" rozplątuja się Twoje myśli. To zawsze jest 2w1 -wychodzisz z makramowym dziełem i radością w sercu i głowie. Nie ma znaczenia czy jest się dobrym w pracach plastycznych, czy ma się dużo cierpliwości, czy jest się kreatywnym, makrama naprawdę jest dla każdego. Kasia pomaga i tłumaczy nie tylko na warsztatach ale służy rada tez później jak tylko tego potrzebujesz. Jesli wciaz boisz sie sprobowac na zywo polecam boxy z gotowymi zestawami są tak przejrzyste, że żaden tutorial się do nich nie umywa.
Kaja Mianowana
Kaja Mianowana
2023-10-03
Wspaniale miejsce ♥️
Anna Marzena Tomczak
Anna Marzena Tomczak
2023-09-16
Na "sznurki" jak to mówi mój mąż uczęszczam od blisko roku. Kasia nie tylko uczy tych wszystkich supełków, ale także inspiruje. Jest wsparciem dla każdego z pomysłów jaki pojawia się w pracowni. Zaraża swoją nieprzeciętnie pozytywną energią! Cotygodniowe warsztaty to... czyste Hygge ! Edycja letnich warsztatów w plenerze to już absolutny sztos! Bardzo, bardzo polecam!
Anna Krotiuk
Anna Krotiuk
2023-08-04
Dla każdego, kto chce spędzić czas w miłym towarzystwie. Prowadząca - Kasia - brak słów dla wyrażenia jej profesjonalizmu i zaangażowania :-)
Kasia Str
Kasia Str
2023-07-08
Jestem zachwycona nauką makramy z Kasią. Wszystko co wydawało się trudne stało się proste. Atmosfera na zajęciach z Kasią jest cudna, dzięki temu wiązanie sznureczków to odprężające zajęcie 😀 szczerze polecam!
Ewa Malowaniec
Ewa Malowaniec
2023-05-20
Wspaniały czas!!! Niesamowita, bardzo pomocna Kasia, pozwala odkryć w każdym talent do makramy. Polecam jako super relaks.
Manuela Warzybok
Manuela Warzybok
2023-05-08
Świetne miejsce by nauczyć się makramy i zacząć pleść sznurki samodzielnie, można też zostać na dłużej i stać się częścią fajnej społeczności. Kasia tłumaczy tak, że każdy się nauczy, choćby był całe życie przekonany, że ma dwie lewe ręce.
Magda U.
Magda U.
2023-05-01
Cudowne miejsce i wspaniale spędzony czas. Kasia super profesjonalistka chętnie dzielaca sie swoja wiedzą. Świetna atmosfera na warsztatach :) polecam

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli zakupiony przez Ciebie kurs nie spełni Twoich oczekiwań, wystarczy że w ciągu 7 dni od daty zakupu przyślesz mi e-mail, a ja zwrócę Ci 100% wpłaty na konto. Bez żadnych pytań.

Gwarancja Satysfakcji dotyczy wszystkich kursów ONLINE Szkoły Makramy SNAGart, które są wymienione poniżej.

Gwarancja satysfakcji

DARMOWY kurs makramy ONLINE: Podstawy makramy

Lekcje przychodzą do Ciebie na podany adres e-mail. W nieco ponad 2 tygodnie:
– dowiesz się, jakie są sznurki do makramy
– zrobisz makramowe pióro i dowiesz się jak je usztywnić
– zapleciesz prosty kwietnik
– potem zrobisz brelok, lampion, makramę ścienną i na koniec bransoletkę.

Koszt uczestnictwa: ZA DARMO!

Niemożliwe, że nie płacisz? Ale tak jest 🙂

Wejdź tu i zapisz się na ten kurs: Piewsza Makrama – darmowy kurs makramy ONLINE.

Kurs makramy ONLINE: Makramowa siatka dla początkujących

To kompletny kursotutorial na makramową siatkę. Wykonasz ją od podstaw nawet jeżeli będzie to Twoje pierwsze spotkanie ze sznurkami i węzełkami. Do pracy potrzebować będziesz tylko 100-metrowego motka sznurka o grubości 5 mm.

Oprócz tego dowiesz się, z jakich sznurków można pleść makramy.

Po zakupie masz od razu dostęp do wszystkich lekcji. Możesz przerabiać je w dowolnym tempie, w wybranym przez siebie czasie i miejscu.

Kurs makramy ONLINE: Makramowa torebka dla początkujących

Torebki ze sznurków to obecnie jeden z najmodniejszych dodatków do stylizacji. Swojej torebki nie musisz kupować! Z kursem Makramowa torebka ONLINE dla początkujących zrobisz ją samodzielnie i wyróżnisz się z tłumu!

Do wyboru masz dwa warianty kursu:

  • Tradycyjny, z dostępem do lekcji na naszej platformie kursowej od razu po zakupie. Aby wejść do kursu, musisz się zalogować na naszej stronie.
  • E-mailowy – moduły z poszczególnymi lekcjami przychodzą na Twój email przez kilka kolejnych dni dni. W tej wersji kursu nie musisz logować się do platformy. Wystarczy, że poczekasz na emaile

Kurs makramy ONLINE: Makramatyka

Jedyny w polskim internecie kurs obliczania długości sznurków na makramę!

Dowiesz się, od czego zależą długości sznurków i jak zmienia się to w zależności od stylu plecenia. Własnoręcznie wykonasz próbki kombinacji wzorów i na ich podstawie wykonasz obliczenia. W prezencie dostaniesz także KALKULATOR Makramatycznej Formuły, czyli moje autorskie narzędzie do obliczania długości sznurków na podstawie próbek.

Do wyboru masz dwie wersje kursu:

  • LITE z próbką jednego wzoru
  • PRO z próbkami pięciu wzorów oraz wzorem PDF makramy Muszle i Diamenty
Kurs makramy ONLINE Makramatyka, czyli kurs obliczania długości sznurków

Kurs makramy przez internet. Nauka to przyjemność!

Krótkie, łatwe w nawigacji nagrania

Przy opracowywaniu kursów makramy ONLINE zawsze na pierwszym miejscu stawiam wygodę ich używania. Dlatego nie znajdziesz u mnie długich, godzinnych lekcji, które bardzo ciężko przewinąć do pożądanego momentu.

Materiał podzieliłam na krótkie nagrania. Dzięki temu możesz dowolnie poruszać się między kolejnymi tematami.

Wyraźnie pokazane ruchy rąk

Wyrazistość i przejrzystość – to najważniejsze elementy moich lekcji. Zawsze widać ręce i sznurki, tak by kolejne ruchy przy wiązaniu nie budziły wątpliwości. Bez zasłaniania, z dokładnymi objaśnieniami nagranymi po polsku.

Bez przyspieszonego tempa

Wiem, jak irytujące bywa to, gdy prowadzący raz pokazuje jakiś ruch, a reszta zaplatania odbywa się już tylko w przyspieszonym tempie. Dlatego w moich lekcjach przeskakiwanie do kolejnego etapu i przyspieszanie znajdziesz tylko w ostateczności.

Poszczególne ruchy i sposoby wiązania węzłów pokazuję po kilka razy i bardzo dokładnie – tak, by nie było absolutnie żadnych wątpliwości, jak je wykonać.

Dla kogo są kursy makramy ONLINE?

Podstawy Makramy, Makramową siatkę i Makramową torebkę zaczynamy od absolutnych podstaw: omówienia różnych rodzajów sznurków, sposobów na ich odmierzanie. Potem przechodzimy do wiązania pierwszych węzłów.

Uczymy się podstawowych makramowych węzłów i krok po kroku zaplatamy kolejne rzeczy w Podstawach makramy i makramową siatkę oraz torebkę w kursach Makramowa siatka ONLINE i Makramowa torebka ONLINE.

Makramatyka natomiast to kurs przygotowany z myślą o osobach już zaplatających ze sznurka. Oczywiście, na tym kursie także nauczysz się pleść podstawowe węzły. Skupiamy się jednak przede wszystkim na tym, skąd brać i jak wyliczyć długości sznurków na makramę. Jeżeli więc już pleciesz i chcesz pójść o krok dalej, to ten kurs jest dla Ciebie.