W Szkole Makramy SNAGart przede wszystkim uczymy makramy!
9393
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-9393,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,wvs-theme-creator,wvs-theme-child-creator,wvs-style-squared,wvs-attr-behavior-blur,wvs-tooltip,wvs-css,wvs-show-label,creator-ver-1.8,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 
Makrama, sznurki, wełna i dużo więcej...

Co robimy?

Warsztaty

Jak zaplatać makramowe węzły, jakie rodzaje sznurków do makramy wybierać? - to wiedza, którą przekazuję na warsztatach makramy w Warszawie i na Mazurach. W czasie zajęć można zrelaksować się, napić dobrej herbaty i pogadać – o sznurkach, węzełkach i życiu.

Makrama ślubna

Przygotowujesz się do ślubu? Makrama ślubna świetnie sprawdzi się jako ścianka za stołem państwa młodych, brama wejściowa do sali weselnej, tło do planu stolików czy ozdoby do krzeseł. Białe, makramowe breloczki mogą być pięknym prezentem dla weselników. Dużą makramę ślubną mogę wypożyczyć albo wykonać na zamówienie tak, by mogła być potem użyta do wystroju domu. Chcesz taką? Zapraszam do kontaktu

Oferta dla firm

Integracja, nowe umiejętności i chwilowy oddech od ciężkiej pracy – to wszystko zalety warsztatów makramy, które prowadzę dla klientów biznesowych. Masz grupę chętnych? Jesteście zainteresowani makramowymi warsztatami z kwietników, siatek, biżuterii? Chcecie spotkać się gdzieś wśród zieleni i przy okazji nauczyć czegoś nowego?

Zamówienia indywidualne

Realizuję makramy na indywidualne zamówienia. Duże ozdoby na ścianę, małe i większe abażury, makramowe półki, torebki i torby, makramowe siatki – powiedz, czego potrzebujesz, a zaplotę dla Ciebie sznurki.

Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
Projekty na zamówienie

Możemy stworzyć dowolną makramę specjalnie na zamówienie. Od małych zawieszek, aż po ogromne makramy dekoracyjne.

Masz pomysł/projekt, ale za mało czasu – wykonamy go dla Ciebie.

Nie masz pomysłu? To nie problem – razem wymyślimy coś niesamowitego!

Pomysły na prezenty

Sprawdź produkty w naszym sklepie i znajdź coś dla siebie.

Wszystkie nasze makramy są wykonywane ręcznie, więc masz pewność, że każda makramowa torebka, makramowa zakładka czy makramowy kwietnik będą unikalne.

Możesz także samodzielnie stworzyć coś niesamowitego. Nie wiesz jak? Spokojnie, wszystkiego nauczymy Cię na warsztatach i pomożemy!

Warsztaty SNAG ART na Twoim wydarzeniu

Organizujesz wydarzenie z rękodziełem w tle? A może chcesz zaproponować swoim pracownikom coś nowego?

Jesteśmy otwarci na współpracę. Możemy połączyć siły i zorganizować mini-warsztaty w ramach Twojego eventu albo warsztaty w Twojej firmie lub w naszej pracowni.