Makrama, sznurki, wełna i dużo więcej...

Co robimy?

Warsztaty

Jak zaplatać makramowe węzły, jakie rodzaje sznurków do makramy wybierać? - to wiedza, którą przekazuję na warsztatach makramy w Warszawie i na Mazurach. W czasie zajęć można zrelaksować się, napić dobrej herbaty i pogadać – o sznurkach, węzełkach i życiu.

Makrama ślubna

Przygotowujesz się do ślubu? Makrama ślubna świetnie sprawdzi się jako ścianka za stołem państwa młodych, brama wejściowa do sali weselnej, tło do planu stolików czy ozdoby do krzeseł. Białe, makramowe breloczki mogą być pięknym prezentem dla weselników. Dużą makramę ślubną mogę wypożyczyć albo wykonać na zamówienie tak, by mogła być potem użyta do wystroju domu. Chcesz taką? Zapraszam do kontaktu

Oferta dla firm

Integracja, nowe umiejętności i chwilowy oddech od ciężkiej pracy – to wszystko zalety warsztatów makramy, które prowadzę dla klientów biznesowych. Masz grupę chętnych? Jesteście zainteresowani makramowymi warsztatami z kwietników, siatek, biżuterii? Chcecie spotkać się gdzieś wśród zieleni i przy okazji nauczyć czegoś nowego?

Zamówienia indywidualne

Realizuję makramy na indywidualne zamówienia. Duże ozdoby na ścianę, małe i większe abażury, makramowe półki, torebki i torby, makramowe siatki – powiedz, czego potrzebujesz, a zaplotę dla Ciebie sznurki.

Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
Warsztaty makramy na Twoim wydarzeniu

Organizujesz piknik/event/konferencję?

Chcesz urozmaicić czas uczestnikom?

Zorganizujemy dla Was warsztaty wyplatania prostych makram. W 20-30 minut osoby, które w ogóle nie potrafią pleść, zrobią pierwszą w życiu ozdobę ze sznurka.

Może to być brelok, bransoletka albo nieduża zawieszka na ścianę. Projekt dopasujemy do wieku i preferencji uczestników tak, by plecenie nie przysparzało im trudności i sprawiało przyjemność.

„Totalnie się wkręciłam!”, „Nie spodziewałem się, że to takie proste”, „Czy mogę zrobić jeszcze dla koleżanki/męża/córki?” – to tylko niektóre z komentarzy, które padają na organizowanych przez nas warsztatach.

Tworzenie makramowych ozdób świetnie integruje, buduje fajne relacje w zespole, a do tego cudownie relaksuje!

I to nieprawda, że jest to zajęcie wyłącznie dla kobiet – na naszych warsztatach w sznurki wciągają się zarówno panie, jak i panowie.

Pomysły na prezenty

Sprawdź produkty w naszym sklepie i znajdź coś dla siebie.

Nasze zestawy DIY to z jednej strony coś materialnego, a z drugiej przepiękne przeżycie. Zaplatając rzeczy z zestawu obdarowana nim osoba zdobywa nową umiejętność, którą może wykorzystać przy tworzeniu następnych projektów.

Makramopudełka to nasz autorski pomysł nauczania makramy na odległość. Wiedzę, którą przekazywałam dotąd na warsztatach na żywo, zapakowaliśmy w pudełka, uzupełniliśmy niezbędnymi do plecenia materiałami i rozpoczęliśmy dystrybucję.

Z Makramopudełkiem zaplatać można:

  • Pierwszą makramę, czyli nasz najprostszy wzór makramy ściennej
  • Makramę dla początkujących, czyli nieco bardziej skomplikowaną makramę ścienną
  • Makramową sowę XXL – sowę ze sznurka 9 mm
  • Makramowe lustro.

Makrampudełka przeznaczone są dla osób, które nie miały dotąd styczności z makramą, ale mogą z nimi pracować także ci, którzy znają już podstawowe węzły.

Projekty na zamówienie

Możemy stworzyć dowolną makramę specjalnie na zamówienie. Od małych zawieszek, aż po ogromne makramy dekoracyjne.

Masz pomysł/projekt, ale za mało czasu – wykonamy go dla Ciebie.

Nie masz pomysłu? To nie problem – razem wymyślimy coś niesamowitego!

Realizujemy zarówno zamówienia na makramy ścienne, jak i na zestawy do plecenia makram np. jako prezent gwiazdkowy dla pracowników. Jesteśmy w stanie przygotować hurtowe ilości Makramopudełek.

Przy tworzeniu naszych wyrobów mocno zwracamy uwagę na kwestie ekologii:

  • Pracujemy niemal wyłącznie na sznurkach z recyclingu i z kijami własnej produkcji.
  • Produkty, które wytwarzamy, pakowane są w papier i opakowania pozyskane od innych dostawców.
  • Jeżeli korzystamy z folii, to tylko z takiej z recyclingu i wyłącznie do zabezpieczenia zawartości paczki przed zamoknięciem.
  • Nie używamy folii bąbelkowej ani stretchu.