Warsztaty makramy i kursy makramy – Warszawa
25561
page-template-default,page,page-id-25561,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Warsztaty makramy w Szkole Makramy SNAGart

SNAGart / Warsztaty makramy w Szkole Makramy SNAGart

Na tej stronie znajdziesz informacje o warsztatach makramy w Szkole Makramy SNAGart. Żeby łatwiej Ci było połapać się w tym wszystkim, zrobiłam spis treści z odnośnikami.

Na początku zobaczysz baner z warsztatami cyklicznymi – kliknij w niego, jeżeli interesują Cię cotygodniowe spotkania w pracowni.

Poniżej znajdziesz listę 4-godzinnych warsztatów jednorazowych:

  1. Makrama dla początkujących
  2. Drugi stopień makramy
  3. Makramowa biżuteria dla początkujących
  4. Relaks z makramą

Jeżeli interesuje Cię temat, którego nie ma na liście, daj znać na kontakt@snagart.pl. Może to właśnie to będą nowe warsztaty w kolejnych tygodniach?

Odezwij się także jeżeli masz kilka chętnych na warsztaty osób – zrobię dla Was warsztaty w dogodnym terminie i miejscu. To świetny sposób np. na wieczór panieński 🙂

Katarzyna Karpa, fot. Karolina Jonderko
Kalendarz warsztatów
Makramowa torebka wizytowa
Makrama dla początkujących - warsztaty w Warszawie
Makrama dla początkujących + dokładna instrukcja
Warsztaty na żywo w pracowni

Terminy zajęć:

UWAGA! Zmiana godziny zajęć weekendowych. Zimą spotykamy się o 10:00 🙂

STYCZEŃ 2023

3.01 (wtorek) godz. 17:00 ZAPISY
15.01 (niedziela) godz. 10:00 [BRAK MIEJSC]
21.01 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY
26.01 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY

LUTY 2023

4.02 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY
9.02 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY
13.02 (poniedziałek) godz. 17:00 ZAPISY
25.02 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY

O kursie stacjonarnym Makrama dla początkujących na żywo w pracowni przeczytasz TUTAJ.

A tu znajdziesz zdjęcia z zajęć z ostatnich lat: ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW

Nabór na większość terminów prowadzi zaprzyjaźniony portal z warsztatami twórczymi FEBLIK.PL. Gdy klikniesz ZAPISY, trafisz albo tam, do Feblika, albo do naszego systemu rezerwacji. Wygodnie wybierzesz z kalendarza datę warsztatów i dokonasz płatności.

Koszt uczestnictwa: 255 zł

UWAGA! Jeżeli masz nasz BON PREZENTOWY, wybierz termin i daj znać na kontakt@snagart.pl – dopiszemy Cię do listy uczestników.

Drugi stopień makramy + dokładna instrukcja PDF
Warsztaty liczenia długości sznurka na makramę

Terminy zajęć:

STYCZEŃ 2023

12.01 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY
21.01 (sobota) godz. 15:00 ZAPISY

LUTY 2023

2.02 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY
11.02 (sobota) godz. 15:00 ZAPISY

O kursie stacjonarnym Drugi stopień makramy przeczytasz TUTAJ.

Warsztaty trwają ok. 4 godzin.

Na tych warsztatach nacisk kładziemy na obliczanie długości sznurków na makramę. Nie dostajesz już gotowych liczb, ale dochodzisz do nich samodzielnie. Najpierw używamy wzorów, a następnie tworzymy próbki, na podstawie których obliczamy ostateczne długości sznurków.

Te warsztaty to także okazja do potrenowania węzłów żebrowych. Co zrobić, żeby wychodziły równe i nie falowały? Jak uniknąć „schodków” na linii węzłów? Jak uprościć pracę nad węzłami? – odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie na warsztatach Drugi stopień makramy.

Nabór na te warsztaty prowadzi zaprzyjaźniony portal z warsztatami twórczymi FEBLIK.PL. Gdy klikniesz ZAPISY, trafisz właśnie tam, do Feblika. Wygodnie wybierzesz z kalendarza datę warsztatów i dokonasz płatności.

Koszt uczestnictwa: 255 zł

Jeżeli masz nasz BON PREZENTOWY, wybierz termin i daj znać na kontakt@snagart.pl – dopiszemy Cię do listy uczestników.

Makramowa biżuteria dla początkujących + instrukcja PDF
Warsztaty mikromakramy w pracowni

TERMINY ZAJĘĆ:

LUTY 2022

4.02 (sobota) godz. 15:00 ZAPISY
23.02 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY

Chcesz zacząć samodzielnie tworzyć biżuterię? Jeżeli tak, to te warsztaty są dla Ciebie!

Bez obaw, początek przygody z mikromakramą nie musi być trudny. Dzięki mojej autorskiej metodzie nauczania makramy na pewno dasz radę przyswoić wiedzę i dobrze ją przećwiczyć. TUTAJ znajdziesz więcej informacji o tych warsztatach.

Pleść zaczynamy na grubych, 9-milimetrowych sznurkach bawełnianych. Wszystko po to, by łatwiej było uczyć się węzłów. Dopiero potem przenosimy się na cienkie, nylonowe lub poliestrowe sznurki do biżuterii.

Z zajęć wychodzisz z dwiema wersjami naszyjnika/kolczyków (dużą i małą) i instrukcją zaplatania pracy krok po kroku. W prezencie otrzymujesz także materiały na bransoletkę z mikromakramy oraz dostęp do tutorialu wideo, z którego nauczysz się ją zaplatać.

Koszt uczestnictwa: 199 zł

Relaks z makramą
Tylko plecenie. Temat dowolny

TERMINY ZAJĘĆ:

Na razie nie ma terminów, ale będą. Po Nowym Roku 🙂

Interesują Cię kwietniki, pióra/liście, łapacze snów, sowy, zakładki do książek, podkładki pod kubki, tęcze, gwiazdki… ale nie widzisz tu takich warsztatów

Wybierz się na Relaks z makramą – to formuła dla osób, które chcą wykonać konkretną makramową rzecz, ale nie chcą robić tego w domu. Na warsztatach dostaniesz materiały do wykonania Twojej makramy i wskazówki, jak ją zapleść. Z zajęć wyjdziesz z własnoręcznie zrobioną, wymarzoną makramą.

Relaks z makramą to sposób na fajny wieczór w miłym towarzystwie – w pracowni spotkasz inne osoby, które tak jak Ty interesują się makramą, napijesz się kawy/herbaty, podjesz ciastka. Zrelaksujesz się i naładujesz pozytywną energią.

Zajęcia trwają 2,5 godziny

Koszt uczestnictwa: 169 zł

.