Warsztaty makramy i kursy makramy – Warszawa
25561
page-template-default,page,page-id-25561,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,cookies-not-set

Warsztaty makramy w Szkole Makramy SNAGart

SNAGart / Warsztaty makramy w Szkole Makramy SNAGart

Na tej stronie znajdziesz informacje o warsztatach makramy w Szkole Makramy SNAGart. Żeby łatwiej Ci było połapać się w tym wszystkim, zrobiłam spis treści z odnośnikami.

Na początku zobaczysz baner z warsztatami cyklicznymi – kliknij w niego, jeżeli interesują Cię cotygodniowe spotkania w pracowni.

Poniżej znajdziesz listę 4-godzinnych warsztatów jednorazowych:

  1. Makrama dla początkujących
  2. Makramatyka
  3. Makramowa biżuteria dla początkujących
  4. Relaks z makramą

Jeżeli interesuje Cię temat, którego nie ma na liście, daj znać na kontakt@snagart.pl. Może to właśnie to będą nowe warsztaty w kolejnych tygodniach?

Odezwij się także jeżeli masz kilka chętnych na warsztaty osób – zrobię dla Was warsztaty w dogodnym terminie i miejscu. To świetny sposób np. na wieczór panieński 🙂

Katarzyna Karpa, fot. Karolina Jonderko
Makrama Warsztaty cykliczne Warszawa 2023
Kalendarz warsztatów
Makrama dla początkujących - warsztaty w Warszawie
Makrama dla początkujących + dokładna instrukcja
Warsztaty na żywo w pracowni

Terminy zajęć:

MAJ 2023

8.05 (poniedziałek) godz. 17:00 ZAPISY
13.05 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY
18.05 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY
20.05 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY

CZERWIEC 2023

4.06 (niedziela) godz. 10:00 ZAPISY
18.06 (niedziela) godz. 10:00 ZAPISY
22.06 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY

LIPIEC 2023

3.07 (poniedziałek) godz. 17:00 ZAPISY
8.07 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY

O kursie stacjonarnym Makrama dla początkujących na żywo w pracowni przeczytasz TUTAJ.

A tu znajdziesz zdjęcia z zajęć z ostatnich lat: ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW

Nabór na większość terminów prowadzi zaprzyjaźniony portal z warsztatami twórczymi FEBLIK.PL. Gdy klikniesz ZAPISY, trafisz albo tam, do Feblika, albo do naszego systemu rezerwacji. Wygodnie wybierzesz z kalendarza datę warsztatów i dokonasz płatności.

Koszt uczestnictwa: 255 zł

UWAGA! Jeżeli masz nasz BON PREZENTOWY, wybierz termin i daj znać na kontakt@snagart.pl – dopiszemy Cię do listy uczestników.

Makramatyka. Ile sznurka na makramę?
Na tych warsztatach nauczysz się szacować długości sznurków na makramy

Terminy zajęć:

MAJ 2023

13.05 (sobota) godz. 15:00 ZAPISY
22.05 (poniedziałek) godz. 17:00 ZAPISY

CZERWIEC 2023

15.05 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY

O kursie stacjonarnym MAKRAMATYKA przeczytasz TUTAJ.

Makramatyka trwa 4 godziny.

Na tym kursie nie dostajesz już gotowych długości sznurków, ale dochodzisz do nich samodzielnie. Wspólnie tworzymy próbki, na podstawie których samodzielnie obliczasz ostateczne długości sznurków. Są to wartości dopasowane do Twojego własnego stylu plecenia. Na tych zajęciach dostajesz prezent: Kalkulator Makramatycznej Formuły, który ułatwia obliczenia.

Te warsztaty to także okazja do potrenowania węzłów żebrowych. Co zrobić, żeby wychodziły równe i nie falowały? Jak uniknąć „schodków” na linii węzłów? Jak uprościć pracę nad węzłami? – odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie na warsztatach Makramatyka.

W naborze na te warsztaty pomaga nam zaprzyjaźniony portal z warsztatami twórczymi FEBLIK.PL. Gdy klikniesz ZAPISY, trafisz albo do Feblika, albo do naszego systemu zgłoszeń. Wygodnie wybierzesz z kalendarza datę warsztatów i dokonasz płatności.

Koszt uczestnictwa: 255 zł

Jeżeli masz nasz BON PREZENTOWY, wybierz termin i daj znać na kontakt@snagart.pl – dopiszemy Cię do listy uczestników.

Makramatyka. Ile sznurka na makramę?
Makramowa biżuteria dla początkujących + instrukcja PDF
Warsztaty mikromakramy w pracowni

TERMINY ZAJĘĆ:

5.06 (poniedziałek) godz. 17:00 ZAPISY

Chcesz zacząć samodzielnie tworzyć biżuterię? Jeżeli tak, to te warsztaty są dla Ciebie!

Bez obaw, początek przygody z mikromakramą nie musi być trudny. Dzięki mojej autorskiej metodzie nauczania makramy na pewno dasz radę przyswoić wiedzę i dobrze ją przećwiczyć. TUTAJ znajdziesz więcej informacji o tych warsztatach.

Pleść zaczynamy na grubych, 9-milimetrowych sznurkach bawełnianych. Wszystko po to, by łatwiej było uczyć się węzłów. Dopiero potem przenosimy się na cienkie, nylonowe lub poliestrowe sznurki do biżuterii.

Z zajęć wychodzisz z dwiema wersjami naszyjnika/kolczyków (dużą i małą) i instrukcją zaplatania pracy krok po kroku. W prezencie otrzymujesz także materiały na bransoletkę z mikromakramy oraz dostęp do tutorialu wideo, z którego nauczysz się ją zaplatać.

Koszt uczestnictwa: 199 zł

Relaks z makramą
Tylko plecenie. Temat dowolny

TERMINY ZAJĘĆ:

Na razie nie ma terminów, ale będą 🙂

Interesują Cię kwietniki, pióra/liście, łapacze snów, sowy, zakładki do książek, podkładki pod kubki, tęcze, gwiazdki… ale nie widzisz tu takich warsztatów

Wybierz się na Relaks z makramą – to formuła dla osób, które chcą wykonać konkretną makramową rzecz, ale nie chcą robić tego w domu. Na warsztatach dostaniesz materiały do wykonania Twojej makramy i wskazówki, jak ją zapleść. Z zajęć wyjdziesz z własnoręcznie zrobioną, wymarzoną makramą.

Relaks z makramą to sposób na fajny wieczór w miłym towarzystwie – w pracowni spotkasz inne osoby, które tak jak Ty interesują się makramą, napijesz się kawy/herbaty, podjesz ciastka. Zrelaksujesz się i naładujesz pozytywną energią.

Zajęcia trwają 2,5 godziny

Koszt uczestnictwa: 169 zł

.