Warsztaty makramy w Szkole Makramy SNAGart

Szkoła Makramy SNAGart / Warsztaty makramy w Szkole Makramy SNAGart

Na tej stronie znajdziesz informacje o warsztatach makramy w Szkole Makramy SNAGart. Żeby łatwiej Ci było połapać się w tym wszystkim, zrobiłam spis treści z odnośnikami:

SZNURKI, czyli zajęcia cykliczne w pracowni

Makrama dla początkujących

Makramowy kwietnik

Makramowa biżuteria dla początkujących

Jeżeli interesuje Cię temat, którego nie ma na liście, daj znać na kontakt@snagart.pl.

Odezwij się także jeżeli masz kilka chętnych na warsztaty osób – zrobię dla Was warsztaty w dogodnym terminie i miejscu. To świetny sposób np. na urodziny, wieczór panieński albo po prostu spotkanie z przyjaciółmi 🙂

Katarzyna Karpa, fot. Karolina Jonderko
Doskonała
Na podstawie 15 opinii
Elżbieta Bimek (Panna_byk)
Elżbieta Bimek (Panna_byk)
2023-10-07
Byłam, polecam. Dostałam voucher i to był jeden z lepszych prezentów. Miła atmosfera, Kasia prowadząca warsztaty służy radą, dzięki temu czlowiek czuje się zaopiekowany. Doskonała inwestycja w mile spędzony czas, relaks i "oczyszczenie głowy" z przyziemnych rzeczy. Makrama wciąga i nie ma możliwości żeby ktoś wyszedł bez swojego recznie zrobionego dzieła. Satysfakcja gwarantowana. Pewnie jeszcze wrócę na kurs na wyższy stopień.
Joanna Antczak
Joanna Antczak
2023-10-05
Makrama z Kasią wciąga! Zaczynasz od jednego kursu, potem bierzesz kolejny aż w końcu chodzisz co tydzień i dostosowujesz swój grafik pod te zajęcia:) Nieważne czy chcesz zapleść tylko jedna makramę ścienną lub jedną torebką, czy też chcesz, aby stało się to Twoim stałym hobby czas w pracowni u Kasi to czysty relaks i oczyszczenie głowy: masz przed sobą sznurki i w magiczny sposób wraz z ich "poplątaniem" rozplątuja się Twoje myśli. To zawsze jest 2w1 -wychodzisz z makramowym dziełem i radością w sercu i głowie. Nie ma znaczenia czy jest się dobrym w pracach plastycznych, czy ma się dużo cierpliwości, czy jest się kreatywnym, makrama naprawdę jest dla każdego. Kasia pomaga i tłumaczy nie tylko na warsztatach ale służy rada tez później jak tylko tego potrzebujesz. Jesli wciaz boisz sie sprobowac na zywo polecam boxy z gotowymi zestawami są tak przejrzyste, że żaden tutorial się do nich nie umywa.
Kaja Mianowana
Kaja Mianowana
2023-10-03
Wspaniale miejsce ♥️
Anna Marzena Tomczak
Anna Marzena Tomczak
2023-09-16
Na "sznurki" jak to mówi mój mąż uczęszczam od blisko roku. Kasia nie tylko uczy tych wszystkich supełków, ale także inspiruje. Jest wsparciem dla każdego z pomysłów jaki pojawia się w pracowni. Zaraża swoją nieprzeciętnie pozytywną energią! Cotygodniowe warsztaty to... czyste Hygge ! Edycja letnich warsztatów w plenerze to już absolutny sztos! Bardzo, bardzo polecam!
Anna Krotiuk
Anna Krotiuk
2023-08-04
Dla każdego, kto chce spędzić czas w miłym towarzystwie. Prowadząca - Kasia - brak słów dla wyrażenia jej profesjonalizmu i zaangażowania :-)
Kasia Str
Kasia Str
2023-07-08
Jestem zachwycona nauką makramy z Kasią. Wszystko co wydawało się trudne stało się proste. Atmosfera na zajęciach z Kasią jest cudna, dzięki temu wiązanie sznureczków to odprężające zajęcie 😀 szczerze polecam!
Ewa Malowaniec
Ewa Malowaniec
2023-05-20
Wspaniały czas!!! Niesamowita, bardzo pomocna Kasia, pozwala odkryć w każdym talent do makramy. Polecam jako super relaks.
Manuela Warzybok
Manuela Warzybok
2023-05-08
Świetne miejsce by nauczyć się makramy i zacząć pleść sznurki samodzielnie, można też zostać na dłużej i stać się częścią fajnej społeczności. Kasia tłumaczy tak, że każdy się nauczy, choćby był całe życie przekonany, że ma dwie lewe ręce.
Magda U.
Magda U.
2023-05-01
Cudowne miejsce i wspaniale spędzony czas. Kasia super profesjonalistka chętnie dzielaca sie swoja wiedzą. Świetna atmosfera na warsztatach :) polecam

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli zajęcia nie spełnią Twoich oczekiwań, wystarczy że w ciągu 7 dni od daty warsztatów przyślesz mi e-mail, a ja zwrócę Ci 100% wpłaty wpisowego na konto. Bez żadnych pytań.

Gwarancja Satysfakcji dotyczy wszystkich zajęć, które odbywają się w pracowni Szkoły Makramy SNAGart i są wymienione poniżej.

Gwarancja satysfakcji

Kalendarz warsztatów makramy

SZNURKI, czyli warsztaty cykliczne z makramy

SZNURKI, czyli cykliczne warsztaty makramy

Terminy zajęć:

ŚRODY godz. 18:00-20:30 ZAPISY

Komplet informacji o tych warsztatach znajdziesz TUTAJ.

Chcesz zobaczyć, czy formuła zajęć Ci odpowiada? Przyjdź na pierwsze i przetestuj je ZA DARMO!

Koszt uczestnictwa: 350 zł / miesiąc

(cena zawiera wszystkie materiały)

UWAGA! Jeżeli masz nasz BON PREZENTOWY, wybierz miesiąc i daj znać na kontakt@snagart.pl – dopiszemy Cię do listy uczestników.

Cotygodniowe warsztaty makramy w wakacje odbywają się w plenerze
Makrama dla początkujących - warsztaty w Warszawie

Makrama dla początkujących + dokładna instrukcja

Terminy zajęć:

MARZEC 2024
2.03 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY
5.03 (wtorek) godz. 18:00 ZAPISY
16.03 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY

26.03 (wtorek) godz. 18:00 ZAPISY

KWIECIEŃ 2024
6.04 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY
18.04 (czwartek) godz. 18:00 ZAPISY
27.04 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY

MAJ 2024
11.05 (sobota) godz. 10:00 ZAPISY

O kursie stacjonarnym Makrama dla początkujących na żywo w pracowni przeczytasz TUTAJ.

A tu znajdziesz zdjęcia z zajęć z ostatnich lat: ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW

Koszt uczestnictwa: 195 zł [NOWA NIŻSZA CENA NA STAŁE]

UWAGA! Jeżeli masz nasz BON PREZENTOWY, wybierz termin i daj znać na kontakt@snagart.pl – dopiszemy Cię do listy uczestników.

Te warsztaty możesz dać w prezencie!

W formie Bonu prezentowego lub zestawu do samodzielnej nauki w domu

Makramowa biżuteria dla początkujących + instrukcja PDF

TERMINY ZAJĘĆ:

KWIECIEŃ 2024

6.04 (sobota) godz. 14:00 ZAPISY

Chcesz zacząć samodzielnie tworzyć biżuterię? Jeżeli tak, to te warsztaty są dla Ciebie!

Bez obaw, początek przygody z mikromakramą nie musi być trudny. Dzięki mojej autorskiej metodzie nauczania makramy na pewno dasz radę przyswoić wiedzę i dobrze ją przećwiczyć. TUTAJ znajdziesz więcej informacji o tych warsztatach.

Pleść zaczynamy na grubych, 9-milimetrowych sznurkach bawełnianych. Wszystko po to, by łatwiej było uczyć się węzłów. Dopiero potem przenosimy się na cienkie, nylonowe lub poliestrowe sznurki do biżuterii.

Z zajęć wychodzisz z dwiema wersjami naszyjnika/kolczyków (dużą i małą) i instrukcją zaplatania pracy krok po kroku. W prezencie otrzymujesz także materiały na bransoletkę z mikromakramy oraz dostęp do tutorialu wideo, z którego nauczysz się ją zaplatać.

Koszt uczestnictwa: 195 zł [NOWA NIŻSZA CENA NA STAŁE]

.