Sposób na makramowy rozwój!

SZNURKI, czyli cotygodniowe warsztaty makramy – Warszawa

Masz kocioł w pracy? Ciężko Ci znaleźć chwilę dla siebie? Potrzebujesz zająć czymś ręce i chociaż raz w tygodniu oderwać się od tego wszystkiego?

Chodź na SZNURKI! 🙂 Dołącz do nas i plećmy razem na cotygodniowych warsztatach makramy.

Na tych zajęciach:
– zrelaksujesz się,
– pogadasz o życiu (jeżeli tylko będziesz tego chcieć),
– nabierzesz dystansu,
– artystycznie i rękodzielniczo się wyżyjesz,
– zapleciesz piękne rzeczy ze sznurków dla siebie, do domu, dla swoich bliskich i dalekich znajomych.

Pierwsze zajęcia GRATIS! Sprawdzisz, czy odpowiada Ci atmosfera i klimat. Bez żadnych zobowiązań.

Cotygodniowe warsztaty makramy w wakacje odbywają się w plenerze

Jak wyglądają cykliczne warsztaty makramy?

Spotykamy się we wtorki lub w środy w godzinach 18-20:30.

Na SZNURKACH udowadniamy, że nie ma rzeczy, której nie da się zrobić ze sznurków i węzełków.

W ostatnim roku zaplatałyśmy:
– wiele modeli toreb,
– siatki na zakupy,
– lampy,
– lampiony na słoikach,
– wieńce świąteczne,
– lustra, wieńce wiosenne,
– kwiaty,
– pszczółki,
– motyle,
– choinki w różnych rozmiarach,
– ozdoby świąteczne,
– gnomy,
– anioły,
– nietoperze,
– kwietniki,
– dynie,
– makramy ścienne w rozmiarach od S do XXXL
i wiele, wiele innych rzeczy ze sznurków.

Do części tematów, np. choinek czy kwietników, regularnie wracamy, jeżeli tylko pojawia się taka potrzeba lub chęć.
Każda osoba sama decyduje o tym, czy chce na zajęciach pleść temat ogólny, czy też zajmuje się swoim własnym projektem. Niektóre prace powstają przez kilka tygodni, ale jest też wiele tematów, które zamykają się w czasie jednych zajęć (np. niedawne nietoperze).

Przy wszystkich pracach służę wsparciem i inspiracją, zapewniam materiały i pomagam na każdym etapie plecenia. A do tego donoszę kawę, herbatę i ciasteczka 🙂

Terminy, zapisy i cena warsztatów

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu w środy w godz. 18:00-20:30.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, nieobecności możesz odrobić przy okazji innych warsztatów w ciągu dwóch miesięcy od nieobecności.

Zapisując się, opłacasz udział w czterech spotkaniach w miesiącu. Pod koniec miesiąca decydujesz, czy chcesz kontynuować uczestnictwo i opłacasz następny miesiąc. 

Cena za osobę: 350 zł

Jeżeli masz pytania, napisz albo zadzwoń: kontakt@snagart.pl lub +48 600 330 877

.

Na warsztaty zapraszam Cię do Szkoły Makramy SNAGart na Ursynowie w Warszawie przy ul  Czapli 25.

email: kontakt@snagart.pl

messenger: fb.com/pracowniasnagart

instagram: instagram.com/snagart.makrama

A może podarujesz te warsztaty komuś bliskiemu?

O Szkole Makramy SNAGart

Katarzyna Karpa. Fot. Karolina Jonderko

Nazywam się Kasia Karpa i jestem właścicielką pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły makramy – Szkoły Makramy SNAGart.

Sznurki w moim życiu były od maleńkości. Dorastałam w wyplecionym ze sznurków łóżeczku, patrzyłam na plecionki mojej mamy, przeglądałam książki o makramie i sama robiłam różne drobiazgi ze sznurków i muliny.

W dorosłym życiu wybrałam inną ścieżkę: pracowałam w mediach. W końcu jednak sznurkowa pasja wydostała się na zewnątrz. W 2018 roku zaczęłam po godzinach organizować warsztaty makramy, a w 2019 rzuciłam pracę i na dobre zajęłam się tym, co niesie ze sobą pozytywne emocje, sprawia ludziom radość i powoduje, że więcej się uśmiechają: nauczaniem makramy.

Tak powstała Szkoła Makramy SNAGart z warsztatami w Warszawie, Giżycku i wielu także bardzo odległych zakątkach kraju, ruszyły też kursy online i sprzedaż zestawów DIY.

Moja autorska metoda nauczania rękodzieła gwarantuje sukces! Każda osoba, która przychodzi na moje warsztaty (czy to pełnowymiarowe, w pracowni, czy w przelocie w centrum handlowym), wychodzi z nich z gotową makramą i wiedzą potrzebną do wykonania następnych plecionek.

Chodź na warsztaty i daj się wciągnąć do sznurkowego świata! 

Opinie o warsztatach
Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek