Cotygodniowe warsztaty makramy w Warszawie
27973
page-template-default,page,page-id-27973,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 
Sposób na makramowy rozwój!

Cotygodniowe warsztaty makramy

Cykliczne warsztaty makramy to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczęli już przygodę z makramą i chcą ją kontynuować.

Masz za sobą Makramę dla początkujących i chcesz pleść dalej, ale brakuje Ci pomysłów? Te warsztaty są dla Ciebie.

Zaplatasz makramy ścienne, ale chcesz spróbować czegoś innego, np. biżuterii albo makramowych torebek? Będziesz świetnie czuć się na warsztatach cyklicznych.

Masz wolne środowe poranki lub wieczory i szukasz miejsca, w którym spędzisz kreatywnie czas w fajnej grupie? Zapisz się na te warsztaty!

A jeżeli makrama dla Ciebie to nowość i nie masz żadnego doświadczenia z pleceniem, wybierz najpierw warsztaty Makrama dla początkujących. To najlepsze wprowadzenie do sznurkowego świata. Dopiero po nich zapisz się na warsztaty cykliczne.

Makrama dla początkujących - warsztaty w Warszawie
Jak wyglądają warsztaty?

Spotykamy się we wtorki lub środy (dzień tygodnia wybierasz przy zapisie) w godzinach 18-20. Do grupy dołączyć możesz w dowolnym momencie, jeżeli tylko są wolne miejsca.

Pierwsze spotkanie zaczynamy od wymiany dotychczasowych makramowych doświadczeń. Następnie zrobimy razem pierwsze plecionki (łapacze snów, bransoletki itp.). W czasie zaplatania porozmawiamy o tym, czym zajmiesz się na kolejnych zajęciach.

Makramowa torebka? Abażur? Biżuteria? Rozbudowana makrama ścienna? A może na każdych zajęciach coś innego, niedużego, dopasowanego do pory roku? Wybór należeć będzie do Ciebie.

Kolejne spotkania to już praca nad indywidualnymi projektami. Jeżeli praca będzie rozkładać się na kilka spotkań, plecionki będzie można pozostawiać w pracowni do czasu ukończenia.

Wszystkie materiały są w cenie warsztatów. 

Terminy, zapisy i cena

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu we wtorki lub środy (przy zapisie wybierasz swój dzień) w godz. 18:00-20:30.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, nieobecności możesz odrobić w drugiej grupie.

Zapisując się, opłacasz udział w czterech spotkaniach w miesiącu. Pod koniec miesiąca decydujesz, czy chcesz kontynuować uczestnictwo i opłacasz następny miesiąc. 

Cena za osobę: 350 zł

Jeżeli masz pytania, napisz albo zadzwoń: kontakt@snagart.pl lub +48 600 330 877

Zapisuję się!

Na warsztaty zapraszam Cię do pracowni SNAGart na Ursynowie w Warszawie przy ul. Czapli 25. TUTAJ znajdziesz dokładną lokalizację na mapie Google.

email: kontakt@snagart.pl

messenger: fb.com/pracowniasnagart

instagram: instagram.com/snagart.makrama

O Szkole Makramy SNAGart
Nazywam się Kasia Karpa i uczę, jak pleść makramy.
Katarzyna Karpa. Fot. Karolina Jonderko

fot. Karolina Wicher

Przez lata pracowałam jako dziennikarka, wydawca serwisów internetowych, tworzyłam programy telewizyjne, zajmowałam się social mediami.

W moim sercu jednak od maleńkości była makrama i różne rękodzielnicze pasje. Wybijały się na tyle mocno, żę w 2018 roku zaczęłam po godzinach organizować warsztaty makramy, a w 2019 rzuciłam pracę i na dobre zajęłam się już na dobre tylko tym, co niesie ze sobą pozytywne emocje, sprawia ludziom radość i powoduje, że więcej się uśmiechają: nauczaniem makramy.

Tak powstała Szkoła Makramy SNAGart z warsztatami w Warszawie, w Giżycku i wielu także bardzo odległych zakątkach kraju, ruszyły też kursy online i sprzedaż zestawów DIY.

Moja autorska metoda nauczania rękodzieła gwarantuje sukces! Każda osoba, która przychodzi na moje warsztaty (czy to pełnowymiarowe, w pracowni, czy w przelocie w centrum handlowym), wychodzi z nich z gotową makramą i wiedzą potrzebną do następnych plecionek.

Opinie o warsztatach
Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
.