Cotygodniowe warsztaty makramy w Warszawie
27973
page-template-default,page,page-id-27973,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,cookies-not-set
 
Sposób na makramowy rozwój!

Cotygodniowe warsztaty makramy – Warszawa

Cykliczne warsztaty makramy to propozycja dla wszystkich, którzy rozpoczęli już przygodę z makramą i chcą ją kontynuować.

Masz za sobą Makramę dla początkujących i chcesz pleść dalej, ale brakuje Ci pomysłów? Te warsztaty są dla Ciebie.

Zaplatasz makramy ścienne, ale chcesz spróbować czegoś innego, np. biżuterii albo makramowych torebek? Będziesz świetnie czuć się na warsztatach cyklicznych.

Masz wolne wtorkowe lub środowe wieczory i szukasz miejsca, w którym spędzisz kreatywnie czas w fajnej grupie? Zapisz się na te warsztaty!

A jeżeli makrama dla Ciebie to nowość i nie masz żadnego doświadczenia z pleceniem, wybierz najpierw warsztaty Makrama dla początkujących. To najlepsze wprowadzenie do sznurkowego świata. Dopiero po nich zapisz się na warsztaty cykliczne.

Cotygodniowe warsztaty makramy w wakacje odbywają się w plenerze

Jak wyglądają cykliczne warsztaty makramy?

Spotykamy się we wtorki lub w środy w godzinach 18-20:30.

Pierwsze spotkanie zaczynamy od wymiany dotychczasowych makramowych doświadczeń. Następnie zrobimy razem pierwsze plecionki (łapacze snów, bransoletki itp.). W czasie zaplatania porozmawiamy o tym, czym zajmiesz się na kolejnych zajęciach.

Makramowa torebka? Abażur? Biżuteria? Rozbudowana makrama ścienna? A może na każdych zajęciach coś innego, niedużego, dopasowanego do pory roku i okoliczności? Wybór należeć będzie do Ciebie.

Kolejne spotkania to już praca nad indywidualnymi projektami. Jeżeli praca będzie rozkładać się na kilka spotkań, plecionki będzie można pozostawiać w pracowni do czasu ukończenia.

Wszystkie materiały są w cenie warsztatów. 

Terminy, zapisy i cena warsztatów

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu we wtorki lub środy (dzień wybierasz przy zapisie) w godz. 18:00-20:30.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, nieobecności możesz odrobić przy okazji innych warsztatów w terminie do końca następnego miesiąca.

Zapisując się, opłacasz udział w czterech spotkaniach w miesiącu. Pod koniec miesiąca decydujesz, czy chcesz kontynuować uczestnictwo i opłacasz następny miesiąc. 

Cena za osobę: 350 zł

Jeżeli masz pytania, napisz albo zadzwoń: kontakt@snagart.pl lub +48 600 330 877

Zapisuję się!

Na warsztaty zapraszam Cię do Szkoły Makramy SNAGart na Ursynowie w Warszawie przy ul  Czapli 25.

email: kontakt@snagart.pl

messenger: fb.com/pracowniasnagart

instagram: instagram.com/snagart.makrama

O Szkole Makramy SNAGart

Katarzyna Karpa. Fot. Karolina Jonderko

Nazywam się Kasia Karpa i jestem właścicielką pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły makramy – Szkoły Makramy SNAGart.

Sznurki w moim życiu były od maleńkości. Dorastałam w wyplecionym ze sznurków łóżeczku, patrzyłam na plecionki mojej mamy, przeglądałam książki o makramie i sama robiłam różne drobiazgi ze sznurków i muliny.

W dorosłym życiu wybrałam inną ścieżkę: pracowałam w mediach. W końcu jednak sznurkowa pasja wydostała się na zewnątrz. W 2018 roku zaczęłam po godzinach organizować warsztaty makramy, a w 2019 rzuciłam pracę i na dobre zajęłam się tym, co niesie ze sobą pozytywne emocje, sprawia ludziom radość i powoduje, że więcej się uśmiechają: nauczaniem makramy.

Tak powstała Szkoła Makramy SNAGart z warsztatami w Warszawie, Giżycku i wielu także bardzo odległych zakątkach kraju, ruszyły też kursy online i sprzedaż zestawów DIY.

Moja autorska metoda nauczania rękodzieła gwarantuje sukces! Każda osoba, która przychodzi na moje warsztaty (czy to pełnowymiarowe, w pracowni, czy w przelocie w centrum handlowym), wychodzi z nich z gotową makramą i wiedzą potrzebną do wykonania następnych plecionek.

Chodź na warsztaty i daj się wciągnąć do sznurkowego świata! 

Opinie o warsztatach
Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
.