Warsztaty na żywo w pracowni

Makramowa biżuteria

Chcesz nauczyć się ręcznie tworzyć niezwykłą biżuterię ze sznurków, węzełków koralików? Zapraszam Cię na warsztaty mikromakramy do Szkoły Makramy SNAGart.
 • Pokażę Ci, jakie są sznurki, z których można pleść makramową biżuterię,
 • Dowiesz się, jak wplatać do swojej pracy koraliki,
 • Nauczysz się, jak dodawać sznurki do swojej pracy i jak redukować je w czasie plecenia,
 • Wykonasz zapięcie bransoletki i dołączysz bigle i metalowe kółka do kolczyków/wisiorka.

Co dostaniesz na warsztatach?

 • Sznurki – nylonowe albo poliestrowe, o grubości 1 mm. To właśnie na takich sznurkach pracujemy na warsztatach mikromakramy. Nie obawiaj się! Nauka odbywa się na grubych sznurkach bawełnianych. Dopiero gdy przećwiczymy węzły, przenosimy się na cienkie sznureczki.
 • Koraliki – do wyboru będzie kilka kolorów i rodzajów korali do wplecenia. Agaty w kilku kolorach, koraliki szklane, plastikowe, z żywicy – to tylko niektóre z nich.
 • Instrukcja PDF – po zajęciach otrzymasz instrukcję PDF z wykonanymi pracami. Będzie można bez problemu odtworzyć krok po kroku każdy etap pracy.
 • Poczęstunek – tego nie może zabraknąć na naszych warsztatach. Zawsze czeka na Ciebie coś smacznego do przegryzienia, a także kawa, herbata i woda.

Czego nauczysz się na warsztatach?

 • Węzła mocującego – to początek większości makramowych prac;
 • Węzła żebrowego – to jeden z dwóch podstawowych makramowych węzłów;
 • Węzła frywolitkowego – jedna z odmian tego węzła jest bardzo często używana w mikromakramie;
 • Jak robić ruchome zapięcie bransoletki;
 • Jak obcinać i podtapiać sznurki.

Ile trwają warsztaty?

Aktualny kalendarz warsztatów znajduje się tutaj: snagart.nakiedy.pl

Warsztaty trwają 3 godziny.

Koszt uczestnictwa: 195 zł [NOWA NIŻSZA CENA]

Przechodzę do zapisów

Gdzie odbywają się warsztaty?

Na warsztaty zapraszam Cię do pracowni SNAGart na Ursynowie w Warszawie przy ul. Czapli 25 niedaleko metra Stokłosy.

TUTAJ znajdziesz dokładną lokalizację na mapie Google.

Jeżeli masz pytania, daj znać – na wszystkie odpowiem:

telefon: 600 330 877

email: pracowniasnagart@gmail.com

messenger: fb.com/pracowniasnagart

instagram: instagram.com/snagart.makrama

Katarzyna Karpa Szkoła Makramy SNAGart

O Szkole Makramy SNAGart

Przez lata pracowałam jako dziennikarka, wydawca serwisów internetowych, tworzyłam programy telewizyjne, zajmowałam się social mediami.

W moim sercu jednak od maleńkości była makrama i różne rękodzielnicze pasje. Wybijały się na tyle mocno, żę w 2018 roku zaczęłam po godzinach organizować warsztaty makramy, a w 2019 rzuciłam dotychczasową pracę i na dobre zajęłam się tym, co niesie ze sobą pozytywne emocje, sprawia ludziom radość i powoduje, że więcej się uśmiechają: nauczaniem makramy.

Tak powstała Szkoła Makramy SNAGart z warsztatami w Warszawie, kursami online i zestawami do samodzielnej nauki makramy w domu.

Przeszkolone przeze mnie makramistki (i makramistów!) można już spokojnie liczyć w tysiącach.

One nauczyły się makramy w pracowni SNAGart
Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
.