Zdjęcia z warsztatów - Szkoła Makramy SNAGart
24942
page-template-default,page,page-id-24942,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,cookies-not-set

Zdjęcia z warsztatów

Szkoła Makramy SNAGart / Zdjęcia z warsztatów

Było słonecznie, chłodno, był śnieg i było palące słońce – oto, jak bawiłyśmy się na warsztatach makramy dla początkujących, ale też makramowych torebkach, siatkach, kwietnikach i abażurach od lipca 2020 do lutego 2021.

Jeżeli też myślisz o tym, żeby nauczyć się makramy, koniecznie sprawdź terminy w zakładce WARSZTATY.

Trzy pory roku

Przed upałem chowałyśmy się pod akacją w parku na Ursynowie, pod drzewami przy Kopernika w Giżycku i wtedy, gdy pletliśmy łapacze na Okręgu w Warszawie. Chłodny, letni wiatr rozwiewał frędzle makram w Sadach i na bulwarach w Ełku, a cicha jesień powoli wkraczała do naszego życia, gdy uczyłyśmy się makramy w Browarze Chmury w Giżycku i w Berkowie.

A pamiętacie spotkania w Ptaszynie? Jaka energia! A kameralne posiadówki w La Lucy? Tam to człowiek tak się rozsiada, że pół dnia spędzi i nie zauważy. I jeszcze seria szalonych spotkań w Ruszkowie…

Kilkadziesiąt – najwięcej – warsztatów było jednak w pracowni schowanej w piwnicy mojego rodzinnego domu przy Czapli 25.

Od lipca do lutego

Zobaczcie kilkaset (tak, to nie pomyłka!) zdjęć z kilku ostatnich miesięcy warsztatów makramy w Warszawie i okolicach, Giżycku, Ełku i Sadach: