Warsztaty makramy w lutym i marcu (Warszawa) NOWE TERMINY

Szkoła Makramy SNAGart / Blog  / Warsztaty makramy w lutym i marcu (Warszawa) NOWE TERMINY

Warsztaty makramy w lutym i marcu (Warszawa) NOWE TERMINY

Warsztaty makramy w Warszawie wracają! Od końca stycznia wracamy do stacjonarnych spotkań. Oczywiście, zachowujemy odległości, pracujemy w maseczkach i często dezynfekujemy ręce. Wszystko po to, żeby było jak najbezpieczniej.

Grupy, w których się spotykamy, to maksymalnie 4 uczestniczki i ja, czyli prowadząca. Jeżeli wszystko dobrze się ułoży, nasze warsztaty makramy wrócą także do Giżycka (bardzo już tęsknię!) <3

Warsztaty makramy dla początkujących

Makrama Bystra

Makrama dla początkujących – to będzie, jak to bywało także latem i jesienią, główny temat warsztatów makramy. Na te zajęcia najchętniej się zapisujecie i na pewno ich nie zabraknie.

Terminy warsztatów makramy dla początkujących w Warszawie są takie:

Warsztaty makramy dla początkujących w skrócie: pleciemy makramę Bystrą (możesz ją zobaczyć tutaj). To taki wzór makramy, w której jest wszystko, co na początek najpotrzebniejsze: węzły płaskie, żebrowe, żebrowe zakańczające, perły, opaska i na deser baryłki. Po zapleceniu tej makramy można spokojnie zabierać się za trudniejsze wzory, jakie znajdziecie w internecie.

Nowością od tego roku jest bogato ilustrowana instrukcja w PDF, którą każda uczestniczka dostanie po zajęciach. Dzięki niej po zajęciach można odtworzyć warsztaty krok po kroku, a nawet podzielić się zdobytą wiedzą z przyjaciółką albo mamą.

Warsztaty trwają ok. 3-4 godzin. Koszt ten sam, co w zeszłym roku: 140 zł za osobę. Wszystkie materiały są w cenie.

Więcej o tych warsztatach przeczytacie więcej w tym wpisie -> Makrama dla początkujących. Co to za warsztaty?

Makramowe lustro

Te warsztaty także wracają po przerwie. Za użyciem okrągłego lusterka, sznurka i dwóch obręczy zaplatamy piękny dodatek do domu. Na zajęciach nie używamy kleju – lustro wplatamy w ramę za pomocą makramowych węzłów.

Maksymalna liczebność grupy to 4 osoby. Każdy po zajęciach otrzymuje PDF ze szczegółową, 16-stronicową instrukcją wykonania lustra. Dzięki temu można odtworzyć wszystko krok po kroku w domu.

Termin warsztatów Makramowe lustro:

  • 25.02.2021 (czwartek) od 17:00 w pracowni SNAGart w Warszawie. TUTAJ znajdziesz wydarzenie na FB, a na snagart.nakiedy.pl możesz się na te zajęcia zapisać.

Makramowa biżuteria – mikromakrama

Także i te warsztaty wracają po długiej przerwie. Na tych warsztatach pleciemy bransoletki i – to opcja dla chętnych – kolczyki/wisiorek. Używamy sznurków nylonowych (dają się stopić), więc jest okazja do nauki redukowania i dodawania sznurków w czasie plecenia.

Termin warsztatów Makramowa biżuteria – mikromakrama w Warszawie

  • 4.03.2021 (czwartek) od godz. 17:00 w Warszawie, w pracowni SNAGart. Link do wydarzenia na FB TUTAJ, a zapisy na snagart.nakiedy.pl.

Makramowe serce XXL

To warsztaty, których w lutym po prostu nie mogło zabraknąć. Wspólnie stworzymy na nich wielkie (ok. 30 cm szerokości), makramowe serca. Pracować będziemy na sznurku 9 mm od sznurkioutlet.pl. Warsztaty potrwają ok. 2 godzin.

Makramowe serce

Bywa, że któryś z terminów wypada z kalendarza – dzieje się tak, jeżeli na zajęcia zgłosi się tylko jedna osoba (chociaż czasem robię i takie kameralne warsztaty). Powód jest prosty (wcale nie finansowy!): po prostu w grupie pracuje się lepiej, bardziej kreatywnie i dziewczyny mogą więcej z takich grupowych warsztatów wynieść.

Jeżeli chcecie sprezentować komuś bliskiemu bon na warsztaty, zapraszam TUTAJ.