Prezent na Walentynki: bon na warsztaty, zestaw do makramy

Szkoła Makramy SNAGart / Blog  / Prezent na Walentynki: bon na warsztaty, zestaw do makramy

Prezent na Walentynki: bon na warsztaty, zestaw do makramy

Szukasz prezentu na Walentynki dla swojej drugiej połówki? Mam dla Ciebie kilka pomysłów! Zobacz, co to może być, jeżeli Twoja ukochana lubi rękodzieło, czasem widujesz ją z drutami albo szydełkiem, interesuje się wystrojem domu.

Prezent na Walentynki: bon na warsztaty makramy

Bon prezentowy na warsztaty makramy będzie dla niej świetnym prezentem, jeżeli lubi spotkania z innymi dziewczynami, dobrze się czuje tworząc i lubi się uczyć nowych rzeczy. Do wyboru są takie tematy:

  • Makrama dla początkujących – klasyczna makrama na kiju. W ten projekt zapakowałam jednak sporo wiedzy, która przyda się potem przy kolejnych makramowych projektach.Łańcuch z węzłów żebrowych
  • Makramowe lustro – to dodatek, który „robi” wnętrze, na pewno spodoba się miłośniczce boho stylu, które zwraca uwagę. Te warsztaty dobre są zarówno dla osób początkujących (uczymy się podstawowych makramowych węzłów), jak i zaawansowanych (poznają makramowe patenty np. na mocowanie lustra bez kleju)
  • Makramowe serce XXL – uroczy detal i ciekawy sposób jego zaplatania. Co może być lepsze dla miłośniczki rękodzieła niż własnoręcznie wykonanie serca? Na tych warsztatach pracujemy z grubym sznurkiem 9 mm – to rzadkość na rynku makramowych warsztatów.
  • Makramowa sowa XXL – to znów warsztaty makramy z grubym sznurkiem. Robimy dużą, makramową sowę, w kolorach według uznania, następnie zaplatamy i rozczesujemy „upierzenie” wokół oczu. Takie ptaszysko wraca z uczestniczką makramy do domu.
  • Makramowa biżuteria – to warsztaty makramy dla osób, które nie boją się małych form. W czasie warsztatów zaplatamy bransoletkę i kolczyki, wplatamy w nie korale, uczymy się dodawać i redukować sznurki.
  • Makramowy abażur – to propozycja dla dwojga. Bo kto powiedział, że chłopaki nie mogą pleść makram? Mogą, kilku było już nawet na moich warsztatach. A czy wspólnie zaplecenie lampy do domu to nie fajny pomysł na wspólnie spędzony czas?
  • Łapcze snów – to warsztaty, na których zaplatamy łapacze tradycyjnym sposobem, tak jak robili to Indianie. Do dyspozycji uczestniczki (i uczestnicy, panowie także przychodzili na te warsztaty) mają sznurki w wielu odmianach, naturalne pióra i koraliki. Łapacze zaplatamy na drewnianych obręczach.

Na wszystkich warsztatach pracujemy małych grupkach, żeby było maksymalnie bezpiecznie. Warsztaty trwają od 2 do 4 godzin. Bon po zamówieniu wypisuję na nazwisko obdarowywanej osoby i w ciągu doby wysyłam na maila podanego przy zamówieniu. Obdarowana osoba kontaktuje się potem ze mną i umawia na dogodny termin warsztatów.

Warsztaty makramy na razie odbywają się Warszawie, a bliżej wiosny wrócą też do Giżycka.

Wszystkie bony znajdziesz tutaj -> Bony prezentowe na warsztaty makramy

Prezent na Walentynki: zestaw do makramy, czyli Makramopudełko

To właściwie gotowy prezent do wręczenia ukochanej. Zapakowany w pudełko zestaw do nauki i samodzielnego zaplecenia swojej pierwszej (albo kolejnej – sporo klientek zamówiło już po kilka pudełek) makramy. Zestaw do makramy zawiera materiały do zaplecenia głównej makramy, dokładną, pięknie wydrukowaną instrukcję z odnośnikami do filmów w trudniejszych momentach, a także słodkości i gratisy.

Do wyboru znów jest kilka opcji:

  • Makramopudełko dla początkujących – makrama na kiju model Bystra. To makrama, którą robimy także na warsztatach dla początkujących na żywo. Zawiera podstawowe sploty: węzły mocujący, płaski, żebrowy, żebrowy zakańczający, perłę, opaskę i na koniec fajny, miły akcent, czyli baryłkę. To zestaw wiedzy, która przyda się przy wielu następnych makramowych projektach. W zstawie znajdują się: naturalny kijek z Mazur, 100 m sznurka bawełnianego plecionego 5 mm, instrukcja, minizestaw do wykonania piórka i słodkości.
  • Makramopudeko. Makramowe lustro – to zapakowany w pudełko zestaw do zaplecenia makramowego lustra Rewelka. W zestawie znajdują się dwie metalowe obręcze, okrągłe lustro, 40 m sznurka skręcanego 5 mm, szczotka do rozczesywania, instrukcja, minizestaw do makramowego piórka i słodkości.
  • Makramopudełko. Makramowa sowa XXL – kolejny zestaw i kolejny rodzaj sznurka. W tym zaplatamy sowę-giganta ze sznurka plecionego 9 mm. W zestawie znajdzie się właśnie ten sznurek, a do tego dwa kijki z Mazur, korale na oczy i sznurek na „upierzenie” wokół oczu. Nie zabraknie także szczotki do rozczesywania. Sowa jest teraz w przedsprzedaży w niższej cenie 79 zł zamiast 89.

Wszystkie pudełka znajdziesz tutaj: Makramopudełka – zestawy do makramy