Węzełki mamy w genach

O Szkole Makramy SNAGart

Szkoła Makramy SNAGart to mała, rodzinna firma z niesamowitymi pomysłami i mnóstwem zadowolonych Klientów.

Nazywam się Katarzyna Karpa, jestem założycielką tego niesamowitego miejsca. Z makramą mam do czynienia od urodzenia, a od 2018 roku dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, prowadząc warsztaty i kursy.

Uczę zarówno w pracowni w Warszawie, jak i w terenie: na piknikach, w Kołach Gospodyń Wiejskich, w centrach handlowych, na plażach, w lasach, na uczelniach i w innych miejscach, gdzie tylko pojawia się pomysł, by zaplatać.

Przez wszystkie lata prowadzenia warsztatów wraz w moimi współpracownikami makramy nauczyliśmy kilka tysięcy osób.

Pleść nauczę każdego, kto tylko tego chce: osoby szukające sposobu na relaks, poszukiwaczy nowej pasji, nauczycieli rękodzieła, dzieci, młodzież… kolejne grupy można jeszcze długo wymieniać.

Oprócz nauczania makramy specjalizuję się też w projektach specjalnych, czyli wielkoformatowych pracach dla lokali gastronomicznych i hoteli. Moje makramy ozdabiają restaurację Karma na warszawskich Bielanach, kawiarnię Ptaszyna na Ursynowie i restaurację KOMO Pizza i Wino w Komorowie, a zaplecione przeze mnie żyrandole ze sznurków i korali znajdziesz w Schronisku Gubałówka w Zakopanem.

Słynę z cierpliwości i skuteczności w przekazywaniu wiedzy.  Jestem autorką kursów internetowych, tutoriali oraz zestawów do zaplatania DIY, które rozeszły się w tysiącach egzemplarzy.

Więcej o warsztatach

Nasze doświadczenie

Moją misją jest nauczenie makramy każdego, kto tylko o tym zamarzy. Bez żadnych ograniczeń. Dlatego Szkoła Makramy SNAGart warsztaty prowadzi przy każdej możliwej okazji przez cały rok.

Nasze makramowe łódeczki były tematem warsztatów na Święcie Wisły w Warszawie w 2023 roku.

Makramowe siatki na butelki zaplatały dziewczyny m.in. w Pop-up Converse Spoko Cafe, a breloki z paracordu zrobiło jak dotąd ponad tysiąc osób w centrach handlowych w Warszawie i okolicach. Zaplatali je z nami także młodzi parlamentarzyści Sejmu Dzieci i Młodzieży w 2023 roku oraz uczestnicy konferencji TEDxSGH w 2022.

Z warsztatami makramy dwukrotnie byliśmy w Podlaskim Instytucie Kultury w Białymstoku w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura. Instruktorzy, których przeszkoliłam, teraz przekazują swoją wiedzę dalej.

O makramowych lampionach jako świetnej propozycji na jesienną i zimową szarugę opowiadałam natomiast w studiu „Pytania na Śniadanie” TVP2.

Ze sznurków regularnie pleciemy na wieczorach panieńskich i cotygodniowych zajęciach cyklicznych, które nieprzerwanie od 2021 roku odbywają się w pracowni i w plenerze.

Szkoła Makramy SNAGart to najlepsze miejsce, by nauczyć się pleść ze sznurków!

Zaproś makramę na swoje wydarzenie!

Sprawdź szczegóły!

Referencje

Szkoła Makramy SNAGart - referencje