Makrama na eventach - SNAGart
27986
page-template-default,page,page-id-27986,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 
Atrakcja na każdą okazję

Makrama na eventach

Organizujesz event i szukasz ciekawej atrakcji dla swoich gości? Zależy Ci na czymś oryginalnym, co zaangażuje ludzi, a jednocześnie zintegruje ich ze sobą i sprawi, że będą szeroko się uśmiechać? Makramowe breloki – to to, czego szukasz.

Szkoła Makramy SNAGart to rodzinna firma z mnóstwem pomysłów, elastycznym podejściem i tysiącami zadowolonych klientów.

Działamy od 2018 roku, a nasza specjalność to pradawna sztuka zaplatania sznurków – makrama.

Pleść uczymy w pracowni w Warszawie, ale  równie chętnie ruszamy w teren: na festyny, firmowe eventy, pikniki. Od uczelni, przez targi, centra handlowe, halle biurowców, showroomy aż po… Sejm.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się ze mną!
kontakt@snagart.pl
+48 600 330 877

Do zobaczenia!
Katarzyna Karpa

Makramowe breloki – co to za warsztaty?

20 minut – maksymalnie tyle zajmuje nauka i zrobienie pierwszego makramowego breloka przy naszym stoisku. Dzięki naszym autorskim metodom, które wypracowaliśmy na warsztatach z tysiącami osób, nie ma niebezpieczeństwa porażki: zaplata każdy, kto tylko do nas podejdzie i zacznie swoją robótkę.

Plecenie organizujemy w trybie ciągłym (kto podejdzie, ten od razu startuje z pracą) albo w grupach, które startują co 20 minut. Jednorazowo pleść może do 10 osób. W ciągu jednego dnia eventu jesteśmy w stanie nauczyć pleść nawet 300 gości.

Eko breloki
z materiałów z recyclingu

Breloki zaplatamy z niezwykle miłej w dotyku, bawełnianej włóczki z recyclingu, tzw. T-shirt yarn. To elastyczny materiał, który powstaje miękkiego jerseyu i ma najróżniejsze warianty kolorystyczne.

Na Święta
i inne okazje

Świąteczna wersja eko breloków z włóczki z recyclingu. Używamy materiałów w kolorach zielonym i czerwonym, a także innych, np. połyskujących. W breloki wplatać możemy drewniane korale i doczepiać świąteczne zawieszki.

Z paracordu
na każdą okazję

Te breloki zaplatamy ze sznurków typu paracord, czyli bardzo wytrzymałych linek syntetycznych z 7-nitkowym rdzeniem. Przy zaplataniu świetnie bawią się zarówno panowie, jak i panie. To nasz największy warsztatowy hit.

Nasze realizacje
Warszawskie Targi Fantastyki
wrzesień 2022

Elfy, wojownicy, cosplayerki i cosplayerzy, czarownice, magowie, a nawet Człowiek Zagadka. Można śmiało powiedzieć, że na tych warsztatach mieliśmy najbardziej niepowtarzalnych gości ze wszystkich wydarzeń, na jakich organizowaliśmy plecenie. Robiliśmy makramowe breloczki z paracordu. Kolory sznurków i karabinków plotący zwykle dobierali do swoich niesamowitych kreacji. W ciągu dwóch dni Targów do naszego stoiska zawitało ok. 300 osób.

Strefa chilloutu na tarasie biurowca FOREST
wrzesień 2022

Popołudniowa strefa chilloutu na dachu niedawno wybudowanego biurowca Forest to wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć relaksującego plecenia. Przy naszym stanowisku robiliśmy eko breloki z włóczki z recyclingu w naturalnych kolorach.

Impreza dla klientów Peek&Cloppenburg
czerwiec 2022

To było wydarzenie zorganizowane specjalnie dla klientów programu lojalnościowego sklepu Peek&Cloppenburg. Przy tej okazji zaplataliśmy makramowe breloki z paracordu. Część osób wybrała sznurki i karabinki w kolorach korespondujących z barwami brandu. Mało kto zaplótł jedną sztukę – większość osób, zachęcona łatwością nauki i szybkim efektem, zaplatała następne!

Piknik na tarasie Galerii Północnej
maj 2022

Warsztaty w ogrodzie Galerii Północnej były wydarzeniem towarzyszącym weekendowemu piknikowi. Przez dwa dni przy naszym stoisku zaplatało w sumie ok. 300 osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dzień Dziecka w Sejmie
czerwiec 2022

Dzień Dziecka w Sejmie to coroczna tradycja. Teraz staliśmy się jej częścią. Młodzi parlamentarzyści najpierw wzięli udział obradach Sejmu Dzieci, a potem w Sali Kolumnowej mogli skorzystać z atrakcji. Jedną z nich były warsztaty zaplatania makramowych breloków z paracordu. Kolorowe sznurki i karabinki, szybka nauka i piękny efekt bardzo sprawiły, że część dzieci wracała do nas po kilka razy.

Impreza w centrum handlowym Nowa Stacja
maj 2022

Na tym wydarzeniu do naszego stoiska ustawiały się długie kolejki! Zaplataliśmy makramowe breloki z paracordu. W warsztatach udział brały dzieci, rodzice, dziadkowie, ale też przychodziły grupki samych dorosłych, którzy chcieli zrobić coś dla siebie. Mniej niż 20 min. – tyle zajmowała im nauka i zrobienie breloczka. Odchodzili z szerokimi uśmiechami i niedowierzaniem, że tak szybko mogli nauczyć się czegoś tak ładnego.

Dni otwarte w showroomie dutchhouse.pl
październik 2021

W showroomie dutchhouse.pl warsztaty odbywały się w bardziej kameralnych warunkach, dlatego mogliśmy zaproponować większy wybór rzeczy do zaplatania. Klienci robili bransoletki i wisiorki ze sznurków paracord i bawełnianych. Plecenie tak wciągało, że ciężko było poprzestać na jednej rzeczy. Wiele osób decydowało się na kolejne plecionki.