Makrama na eventach - SNAGart
27986
page-template-default,page,page-id-27986,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 
Atrakcja na każdą okazję

Makrama na eventach

Organizujesz event i szukasz ciekawej atrakcji dla swoich gości? Zależy Ci na czymś oryginalnym, co zaangażuje ludzi, a jednocześnie zintegruje ich ze sobą i sprawi, że będą szeroko się uśmiechać? Makramowe breloki – to to, czego szukasz.

Szkoła Makramy SNAGart to rodzinna firma z mnóstwem pomysłów, elastycznym podejściem i tysiącami zadowolonych klientów.

Działamy od 2018 roku, a nasza specjalność to pradawna sztuka zaplatania sznurków – makrama.

Pleść uczymy w pracowni w Warszawie, ale  równie chętnie ruszamy w teren: na festyny, firmowe eventy, pikniki. Od uczelni, przez targi, centra handlowe, halle biurowców, showroomy aż po… Sejm.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się ze mną!
kontakt@snagart.pl
+48 600 330 877

Do zobaczenia!
Katarzyna Karpa

Makramowe breloki – co to za warsztaty?

20 minut – maksymalnie tyle zajmuje nauka i zrobienie pierwszego makramowego breloka przy naszym stoisku. Dzięki naszym autorskim metodom, które wypracowaliśmy na warsztatach z tysiącami osób, nie ma niebezpieczeństwa porażki: zaplata każdy, kto tylko do nas podejdzie i zacznie swoją robótkę.

Plecenie organizujemy w trybie ciągłym (kto podejdzie, ten od razu startuje z pracą) albo w grupach, które startują co 20 minut. Jednorazowo pleść może do 10 osób. W ciągu jednego dnia eventu jesteśmy w stanie nauczyć pleść nawet 300 gości.

Eko breloki
z materiałów z recyclingu

Breloki zaplatamy z niezwykle miłej w dotyku, bawełnianej włóczki z recyclingu, tzw. T-shirt yarn. To elastyczny materiał, który powstaje miękkiego jerseyu i ma najróżniejsze warianty kolorystyczne.

Na Święta
i inne okazje

Świąteczna wersja eko breloków z włóczki z recyclingu. Używamy materiałów w kolorach zielonym i czerwonym, a także innych, np. połyskujących. W breloki wplatać możemy drewniane korale i doczepiać świąteczne zawieszki.

Z paracordu
na każdą okazję

Te breloki zaplatamy ze sznurków typu paracord, czyli bardzo wytrzymałych linek syntetycznych z 7-nitkowym rdzeniem. Przy zaplataniu świetnie bawią się zarówno panowie, jak i panie. To nasz największy warsztatowy hit.