Makrama, sznurki, wełna i dużo więcej...

Masz zaplecioną pierwszą makramę. Co dalej?

A więc masz już zaplecioną pierwszą makramę i zastanawiasz się, co dalej? Już kieruję Cię w odpowiednie miejsca. Te linki przydadzą Ci się do pracy nad następnymi makramami:

O sznurkach do makramy

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o sznurkach (jakie są, skąd je brać, jak wymierzać), zajrzyj do tych linków:

O rodzajach sznurków. Jaki do czego?

Gdzie kupuję sznurki do makramy?

Ile sznurka do makramy potrzebuję?

Makramowe tips&tricks

Jeżeli znasz już podstawowe makramowe sploty, zobacz jak zrobić, żeby zaplatały się jeszcze lepiej. Zajrzyj do dwóch cykli, które pomagają przy makramowych problemach i rozterkach:

Makramowe węzły – rozkładamy na łopatki

Makrama – jak to zrobić

Makramopudełka, kursy online i warsztaty

Jeżeli spodobał Ci się pomysł zestawu do makramy, czyli Makramopudełka, zajrzyj do pozostałych Makramopudełek, jakie przygotowałam i instrukcji zaplatania makram w PDF: snagart.pl/sklep

Mam też propozycję, jeżeli wolisz kurs wideo – kurs makramy online. Do wyboru jest makramowa torebka albo makramowa siatka na zakupy. Możesz też skorzystać z darmowego, podwójnego minikursu makramowych kwietników. Wszystkie propozycje są tutaj: Kursy makramy online

A jeżeli chcesz przyjść na pierwsze lub kolejne warsztaty makramy na żywo, zajrzyj tu: snagart.pl/warsztaty. Na stałe warsztaty są w Warszawie i Giżycku, a na życzenie przy grupie od 5-7 osób mogę zorganizować je w dowolnym miejscu (po prostu do mnie napisz).