Najlepszy prezent na Dzień Kobiet? Przeżycie!

Szkoła Makramy SNAGart / Blog  / Makramowe prezenty  / Najlepszy prezent na Dzień Kobiet? Przeżycie!

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet? Przeżycie!

Rajstopy i goździki najlepsze na prezent na Dzień Kobiet? Rajstopy zaraz się podrą, goździki zwiędną i śladu po nich nie będzie. A gdyby tak na Dzień Kobiet podarować prezent-przeżycie, które na dobre zadomowi się w życiu i da początek czemuś niesamowitemu?

„Mam nową pasję”, „Nie mogę przestać pleść!”, „Ale mnie to wciągnęło!”, „Od warsztatów dla początkujących ciągle plotę!”, „Myślę o tym, żeby robić warsztaty” – to tylko niektóre wypowiedzi, jakie padają na warsztatach Makrama dla początkujących.

Podobne dostaję w wiadomościach od osób, które zaczęły zaplatać makramy z naszymi zestawami do makramy DIY. Wychodzi na to, że warsztaty i zestawy do makramy DIY to często początek niesamowitej pasji, która daje relaks, radość, a niektórym także nowe, dochodowe zajęcie.

Propozycja nr 1: Bon na warsztaty

To pomysł dla osób z Warszawy i okolic albo tych, które mogą dojechać na warsztaty w Warszawie: bon prezentowy na warsztaty Makrama dla początkujących lub Drugi stopień makramy.

Jeżeli osoba, która będzie obdarowana, jeszcze nie robiła nic ze sznurków, najlepsze będą warsztaty Makrama dla początkujących. Jeżeli cokolwiek już plotła, bardziej spodoba jej się Drugi stopień makramy. Bon jest numerowany, wydany na okaziciela i można go zrealizować w ciągu pół roku od wystawienia.

Bony prezentowe na warsztaty znajdziesz w naszym SKLEPIE.

Propozycja 2: Zestaw do makramy DIY

Zestaw do makramy DIY pomysł na prezent, który nie ma ograniczeń lokalizacyjnych, a dodatkowo do wyboru jest więcej opcji tematycznych: makrama ścienna w trzech wariantach, makramowa sowa i makramowe lustro. DIY to nic innego jak „zrób to sam”. Ich pełna nazwa powinna właściwie u nas brzmieć „naucz się sam”, bo wszystkie zestawy nadają się dla osób, które nie potrafią zaplatać sznurków.

Zestawy są takie:

  • Makrama dla początkujących. Zestaw do nauki DIY – to nasz flagowy zestaw do makramy, bestseller, z którym do tej pory zaplatać uczyło się już niemal tysiąc osób. To dobra rzecz dla kogoś, kto chce wejść w świat makramy: nauczyć się podstawowych węzłów, przećwiczyć je i stworzyć przy tym piękną makramę ścienną na kiju. W zestawie jest instrukcja, naturalny kijek, 100 m sznurka bawełnianego Bobbiny, papierowy centymetr, a do tego minizestaw do zaplecenia makramowego piórka z instrukcją wideo.
  • Prosta makrama. Zestaw do nauki DIY – to wzór nieco prostszy niż w zestawie Makrama dla poczatkujących. Fajny dla osób, które chcą sprawdzić, czy sznurki i węzełki w ogóle są dla nich. Jest tam nieco mniej kombinacji węzłów, ale już na tym wzorze można się nauczyć podstaw makramy. W zestawie jest instrukcja, naturalny kijek, 100 m sznurka Bobbiny i papierowy centymetr.
  • Prosta makrama + kwietnik. Zestaw do nauki DIY – wzór ten sam, co poprzedni, czyli uproszczona makrama ścienna, ale do zestawu dorzucamy jeszcze link do kursu zaplatania kwietników. Materiały z zestawu pozwalają na zaplecenie dwóch kwietników.
  • Makramowa sowa XXL. Zestaw DIY – plecenie sowy to sama przyjemność! Wszystko przez to, że robimy ją ze sznurka o grubości 9 mm. Ten zestaw to: instrukcja, pocięty już gruby sznurek, pocięte sznurki na „upierzenie” wokół oczu sowy, grzebień do rozczesywania, korale na oczy, dwa kijeczki, na których zapleciemy sowę. Jest też minizestaw do nauki zaplatania piórka.
  • Makramowe lustro. Zestaw do makramy DIY – naukę zaplatania można też zacząć od makramowego lustra. W zestawie znajduje się wszystko co potrzebne: instrukcja, dwie obręcze (zaplatamy bez użycia kleju), sznurek skręcany i minizestaw do zaplatania piórka.

I jeszcze ważna informacja: wysyłka wszystkich rzeczy u nas w sklepie jest darmowa. Zamówienia złożone do 14:00 pakujemy i nadajemy tego samego dnia. Robimy wszystko, żeby tylko dotarły do Was jak najszybciej.

A jeżeli wygodniej Wam zamawiać na Allegro, tu także jesteśmy. Zobacz nasz profil