Warsztaty makramy w Warszawie w 2022 roku

Szkoła Makramy SNAGart / Blog  / Warsztaty  / Warsztaty makramy w Warszawie w 2022 roku

Warsztaty makramy w Warszawie w 2022 roku

Relaks, duuużo uśmiechu i radość, gdy wychodzi się z własnoręcznie wykonaną makramą – takie rzeczy dzieją się na warsztatach makramy w naszej Szkole. Na zdjęciu, które otwiera ten wpis, widać tylko malutki wycinek ogromu szczęścia, które w 2021 roku przetoczyło się przez nasze progi.

W 2022 rok wchodzimy z dobrze zaplanowanymi pierwszymi miesiącami. Kalendarz warsztatów makramy w Warszawie, który opracowałam (a właściwie jego pierwsza wersja), zawiera zajęcia w styczniu 2022 i lutym 2022 z tych tematów:

  • Makrama dla początkujących – to zajęcia dla osób, które nie miały jeszcze do czynienia z makramą albo miały, ale napotkały na jakieś problemy. Jest kilka dat, zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.
  • Drugi stopień makramy – to warsztaty dla tych, co znają już węzły płaski i żebrowy, i chcą rozwijać się w pleceniu. Na zajęciach uczymy się przede wszystkim ciekawych zestawień węzłów żebrowych – muszli i diamentów.
  • Makramowa biżuteria – warsztaty mikromakramy, na których robimy makramowe kolczyki albo wisiorki. O ten temat było sporo zapytań, więc jest już termin spotkania w styczniu.

Wszystkie szczegóły, terminy i linki do zapisów na warsztaty znajdziecie tu: WARSZTATY MAKRAMY W WARSZAWIE

Oprócz tych tematów jeszcze w styczniu będą:

  • Makramowa sowa XXL ze sznurka 9 mm
  • Makramowe lustro
  • Makramowa torebka – z frędzlami, na ramię albo na bambusowych uchach
  • Makramowe serce – z obwódką z węzłów żebrowych albo frędzlami do wyboru.

Do tych tematów pojawią się osobne zapisy i wydarzenia na FB. Wskoczą także do zakładki WARSZTATY na stronie.