Wracają warsztaty makramy! - Szkoła Makramy SNAGart
15049
post-template-default,single,single-post,postid-15049,single-format-standard,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,cookies-not-set

Wracają warsztaty makramy!

Szkoła Makramy SNAGart / Blog  / Wracają warsztaty makramy!

Wracają warsztaty makramy!

Co za dzień! Najpierw odsypianie po pierwszych po przerwie warsztatach w pracowni (ufff!), potem kończenie zaczętych prac szyciowych (bluzy <3), henna na włosy (pierwszy raz!), farbowanie zszarzałej koszulki (też pierwszy) i na końcu pakowanie prawie całej pracowni do busa, żeby przenieść się na najbliższy miesiąc z pracą na Mazury 😀 Ale udało się i mogę już dać Wam więcej konkretów na temat, który sporo osób interesuje, czyli: kiedy jakie warsztaty makramy i jak można się zapisać.

Dzisiaj więc, zamiast stałego cyklu o rozkładaniu węzłów na łopatki, rozpiszę Wam wszystko, co będzie się działo w najbliższych miesiącach w pracowni.

Wracają warsztaty!

Jak już wiecie, ruszyłam znów z warsztatami. A wszystko dzięki Marcie i Martynie (dzięki, Dziewczyny!), które bardzo chciały nauczyć się makramy. I to nie takiej, jak do tej pory można było uczyć się u mnie, ale klasycznej, na kiju. Na ich prośbę zgodziłam się przeprowadzić prawdziwe, a nie w on-line, warsztaty makramy. Na początku umówiłyśmy się w plenerze, ale akurat środa była dniem całkiem deszczowym, więc ostatecznie spotkałyśmy się w pracowni.

Warsztaty „Makrama na kiju”

Warsztaty plecenia makramy na kiju powtórzymy i to całkiem niedługo – termin to 11 lipca o godzinie 11 w parku pod Kopą Cwila na Ursynowie. Miejsc na warsztatach jest 10. Jeżeli pogoda nie będzie sprzyjać, to przeniesiemy się do pracowni, ale wtedy muszę wprowadzić zmianę – pięć pierwszych osób wystartuje o godz. 11, a pięć następnych cztery godziny później – o 15. Powód? Pracownia jest za mała, żeby na miejscu zapewnić Wam bezpieczne odległości. Zapisywać można się już teraz na snagart.nakiedy.pl.

Warsztaty „Lustro w makramie”

W niedzielę 12 lipca, czyli dzień później, spotkamy się w pracowni (potrzebne są stoły) o godz. 10 na warsztatach „Lustro w makramie”. Powiem tylko tak: to, co powstaje na tych warsztatach, to jest coś pięknego! 😀 Zapisy tak samo – na snagart.nakiedy.pl.

Co dalej?

Na razie tyle konkretów. Mniej konkretnie – warsztaty będą też pod koniec miesiąca, ale jeszcze nie mam decyzji w sprawie tematów. Dajcie znać, co by było dla Was najbardziej interesujące 🙂 W przygotowaniu jest też kalendarz na sierpień – co wolicie: weekendy czy w tygodniu wieczorami.

Trzymajcie się i dzięki, że jesteście <3. 

PS jeżeli nie jesteście z okolic Warszawy albo jesteście na urlopie/home office/cokolwiek, a chcecie popleść ze mną (niekoniecznie w pracowni), to zapraszam na kurs „Makramowa torebka ONLINE”! 😀