Makramowe piórko/liść - SNAGart
20169
page-template-default,page,page-id-20169,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,wvs-theme-creator,wvs-theme-child-creator,wvs-style-squared,wvs-attr-behavior-blur,wvs-tooltip,wvs-css,wvs-show-label,creator-ver-1.8,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Makramowe piórko/liść

SNAGart / Makramowe piórko/liść

Ależ się cieszę, że tu jesteś! <3 Jeżeli masz już Makramopudełko, to w Twoim zestawie jest zwitek krótkich, rozczesywalnych sznureczków. Zobacz film, który dla Ciebie przygotowałam, a dowiesz się, jak zrobić makramowe piórko:

To instrukcja wykonania piórka, ale w ten sam sposób zrobisz liść. Jedyna różnica to sposób przycięcia – liść przycinaj w szpic na dole, szerzej na górze.

Jeżeli też chcesz zapleść takie piórko, a także dużo więcej – makramę na kiju na ścianę – zajrzyj TUTAJ i znajdź dla siebie Makramopudełko, czyli zestaw do makramy.