Makramowe lustro: mocowanie w ramie - SNAGart
21778
page-template-default,page,page-id-21778,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Makramowe lustro: mocowanie w ramie

SNAGart / Makramowe lustro: mocowanie w ramie

Jeżeli szukasz zestawu do wykonania lustra, zajrzyj tutaj: Makramopudełko – Makramowe lustro

Chociaż wiele osób poleca przyklejanie lustra do makramowej ramy, u nas nie stosujemy takiej metody. Zamiast tego mocujemy lustro między dwie metalowe obręcze. Trzyma się świetnie, a taka metoda jest bardziej naturalna.

Lustro w makramowej ramie mocujemy… węzłem żebrowym. Zobacz na filmiku, jak wiązać węzeł żebrowy, żeby lustro było dobrze zamocowane:


Po zapleceniu węzłów z jednej strony lustra możesz przenieść się na przeciwległy bok i przepleść tam kilka węzłów. Potem to samo zrób po dwóch bokach. Zwróć uwagę na to, by sznurki były równomiernie rozłożone na obręczy.