Kurs makramy online - Makramowa siatka
14443
page-template-default,page,page-id-14443,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 
Chcesz nauczyć się makramy?

Makramowa siatka – zapleć ją sama!

siatka z makramy
Makrama przez internet? Da się!
Makramowe siatki nosiły nasze mamy i babcie. Plotły je z jutowych i sizalowych sznurków. Nieraz trzeba było szukać domowych sposobów na kolory: np. bawełniany sznurek wędliniarski farbowało się… w herbacie. Teraz do dyspozycji mamy dużo więcej materiałów i to we wszystkich kolorach tęczy. Nie pozostaje nic innego tylko pleść, pleść, pleść!

Nazywam się Katarzyna Karpa i od kilku lat prowadzę Szkołę Makramy SNAGart w Warszawie. Uczę, jak pleść makramy: torebki, siatki, lustra, łapacze snów, lampiony, sówki… Moja propozycja na długie, jesienno-zimowe wieczory? Kurs makramy online i własnoręcznie wypleciona siatka na zakupy!

 • dostajesz dostęp do kursu makramy ONLINE, a materiały przychodzą do Ciebie do domu (GRATISOWY próbnik sznurków)
 • nie musisz umieć pleść, wszystkiego nauczysz się z kursu makramy online
 • pleciesz kiedy chcesz i gdzie chcesz
 • 9 krótkich lekcji makramy online – każdy etap plecenia znajduje się w oddzielnym nagraniu, by łatwo było cofnąć się do trudniejszego miejsca
 • do wyboru jedno z dwóch zakończeń siatki: z frędzlami lub bez
 • w razie czego zawsze możesz się ze mną skontaktować – pomogę!

I jeszcze WAŻNE OSTRZEŻENIE: plecenie strasznie wciąga! Gdy zaczniesz wiązać węzełki, nie będziesz mogła przestać 🙂

Kurs makramy onilne w domu

Jak zaplatać węzły, jakie rodzaje sznurków wybierać? - tego dowiesz się z kursu makramy online. A wszystko to w domowym zaciszu, bez pośpiechu i presji.

15 lekcji wideo

Kurs to 9 lekcji wideo z dokładnie objaśnionym każdym krokiem prac. Dzięki temu łatwiej cofnąć się do trudnego momentu. Nie musisz przewijać dwugodzinnego nagrania i celować w miejsce, które sprawiło trudności.

Materiały na kurs

Sznurki i inne materiały potrzebne do zaplecenia siatki dostajesz do domu albo kupujesz sama - decyzja należy do Ciebie. Sama wybierasz zakończenie siatki: z frędzlami lub bez.

Na luzie

Czas na gonitwę jest w pracy, makrama to relaks. Żeby to podkreślić, kurs nagrałam w MakramoBUSie w Drohiczynie nad Bugiem. Kolejne lekcje możesz przerabiać kiedy chcesz i jak długo chcesz. Masz pół roku na ukończenie kursu.

Wybierz wersję kursu dla siebie:
Jeden kurs, dwie odsłony - z materiałami lub bez

Makramowa siatka ONLINE bez materiałów

 • Otrzymujesz półroczny dostęp do 9 lekcji kursu – dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, pokroisz sznurek, nauczysz się podstawowych makramowych węzłów i wykończysz torebkę.
 • GRATISOWY dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE.

Do pracy potrzebować będziesz 100 m sznurka bawełnianego 5 mm. Najlepiej, gdyby był to sznurek pleciony, z bawełnianym lub poliestrowym rdzeniem. Jeżeli masz sznurek skręcany, też możesz z niego pleść, ale jeżeli to początek Twojej makramowej drogi, może być Ci trudniej. 

Zapisuję się! - 49 zł

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Makramowa siatka ONLINE z materiałami

 • Otrzymujesz półroczny dostęp do 9 lekcji kursu – dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, pokroisz sznurek, nauczysz się podstawowych makramowych węzłów i wykończysz siatkę na jeden z dwóch sposobów: z frędzlami lub bez.
 • Materiały do plecenia kurier dostarcza Ci do domu – kolor sznurka wybierzesz po kliknięciu czerwonego guzika poniżej.
 • Specjalny prezent: próbnik podstawowych sznurków do makramy.
 • GRATISOWY dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE.
Przechodzę do wyboru koloru sznurka
Jak wygląda kurs?
9 lekcji wideo z dokładnymi opisami kolejnych etapów i dwie możliwości zakończenia siatki
Zobacz przykładową lekcję

Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj, co czyni cię pełnym życia, i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia – Howard Thurman

Bywalczynie warsztatów o pracowni:
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
Makramowa siatka ONLINE bez dostawy materiałów

Półroczny dostęp do 9 lekcji kursu Makramowa siatka ONLINE. GRATISOWY dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. (Do pracy potrzebować będziesz 100 m sznurka bawełnianego 5 mm).

Zapisuję się! - 49 zł
CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Makramowa siatka ONLINE z dostawą materiałów

Półroczny dostęp do 9 lekcji online z dostawą materiałów do domu. Kolor wybierzesz po kliknięciu czerwonego guzika poniżej. Prezenty: próbnik ze sznurkami i dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. Będziesz mogła poćwiczyć węzły!

Przechodzę do wyboru sznurka