Chcesz nauczyć się makramy?

Makramowa siatka – zapleć ją sama!

siatka z makramy
Makrama przez internet? Da się!
Makramowe siatki nosiły nasze mamy i babcie. Plotły je z jutowych i sizalowych sznurków. Nieraz trzeba było szukać domowych sposobów na kolory: np. bawełniany sznurek wędliniarski farbowało się… w herbacie. Teraz do dyspozycji mamy dużo więcej materiałów i to we wszystkich kolorach tęczy. Nie pozostaje nic innego tylko pleść, pleść, pleść!

Nazywam się Katarzyna Karpa i od kilku lat prowadzę Szkołę Makramy SNAGart w Warszawie. Uczę, jak pleść makramy: torebki, siatki, lustra, łapacze snów, lampiony, sówki… Moja propozycja na długie, jesienno-zimowe wieczory? Kurs makramy online i własnoręcznie wypleciona siatka na zakupy!

 • dostajesz dostęp do kursu makramy ONLINE, a materiały przychodzą do Ciebie do domu (GRATISOWY próbnik sznurków)
 • nie musisz umieć pleść, wszystkiego nauczysz się z kursu makramy online
 • pleciesz kiedy chcesz i gdzie chcesz
 • 9 krótkich lekcji makramy online – każdy etap plecenia znajduje się w oddzielnym nagraniu, by łatwo było cofnąć się do trudniejszego miejsca
 • do wyboru jedno z dwóch zakończeń siatki: z frędzlami lub bez
 • w razie czego zawsze możesz się ze mną skontaktować – pomogę!

I jeszcze WAŻNE OSTRZEŻENIE: plecenie strasznie wciąga! Gdy zaczniesz wiązać węzełki, nie będziesz mogła przestać 🙂

Kurs makramy onilne w domu

Jak zaplatać węzły, jakie rodzaje sznurków wybierać? - tego dowiesz się z kursu makramy online. A wszystko to w domowym zaciszu, bez pośpiechu i presji.

15 lekcji wideo

Kurs to 9 lekcji wideo z dokładnie objaśnionym każdym krokiem prac. Dzięki temu łatwiej cofnąć się do trudnego momentu. Nie musisz przewijać dwugodzinnego nagrania i celować w miejsce, które sprawiło trudności.

Materiały na kurs

Sznurki i inne materiały potrzebne do zaplecenia siatki dostajesz do domu albo kupujesz sama - decyzja należy do Ciebie. Sama wybierasz zakończenie siatki: z frędzlami lub bez.

Na luzie

Czas na gonitwę jest w pracy, makrama to relaks. Żeby to podkreślić, kurs nagrałam w MakramoBUSie w Drohiczynie nad Bugiem. Kolejne lekcje możesz przerabiać kiedy chcesz i jak długo chcesz. Masz pół roku na ukończenie kursu.

Wybierz wersję kursu dla siebie:
Jeden kurs, dwie odsłony - z materiałami lub bez

Makramowa siatka ONLINE bez materiałów

 • Otrzymujesz półroczny dostęp do 9 lekcji kursu – dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, pokroisz sznurek, nauczysz się podstawowych makramowych węzłów i wykończysz torebkę.
 • GRATISOWY dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE.

Do pracy potrzebować będziesz 100 m sznurka bawełnianego 5 mm. Najlepiej, gdyby był to sznurek pleciony, z bawełnianym lub poliestrowym rdzeniem. Jeżeli masz sznurek skręcany, też możesz z niego pleść, ale jeżeli to początek Twojej makramowej drogi, może być Ci trudniej. 

Zapisuję się! - 49 zł

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Makramowa siatka ONLINE z materiałami

 • Otrzymujesz półroczny dostęp do 9 lekcji kursu – dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, pokroisz sznurek, nauczysz się podstawowych makramowych węzłów i wykończysz siatkę na jeden z dwóch sposobów: z frędzlami lub bez.
 • Materiały do plecenia kurier dostarcza Ci do domu – kolor sznurka wybierzesz po kliknięciu czerwonego guzika poniżej.
 • Specjalny prezent: próbnik podstawowych sznurków do makramy.
 • GRATISOWY dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE.
Przechodzę do wyboru koloru sznurka
Jak wygląda kurs?
9 lekcji wideo z dokładnymi opisami kolejnych etapów i dwie możliwości zakończenia siatki
Zobacz przykładową lekcję

Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj, co czyni cię pełnym życia, i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia – Howard Thurman

Bywalczynie warsztatów o pracowni:
Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
Makramowa siatka ONLINE bez dostawy materiałów

Półroczny dostęp do 9 lekcji kursu Makramowa siatka ONLINE. GRATISOWY dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. (Do pracy potrzebować będziesz 100 m sznurka bawełnianego 5 mm).

Zapisuję się! - 49 zł
CHWILOWO NIEDOSTĘPNE Makramowa siatka ONLINE z dostawą materiałów

Półroczny dostęp do 9 lekcji online z dostawą materiałów do domu. Kolor wybierzesz po kliknięciu czerwonego guzika poniżej. Prezenty: próbnik ze sznurkami i dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. Będziesz mogła poćwiczyć węzły!

Przechodzę do wyboru sznurka