Kurs obliczania długości sznurków na makramę - Drugi stopień makramy
27830
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-27830,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 
Kurs obliczania sznurka na makramę

Drugi stopień makramy

Jesteś już po nauce pierwszych węzłów i nie wiesz co dalej? Nie wychodzi Ci szacowanie długości sznurków na makramę? Te zajęcia są dla Ciebie! Na warsztatach:
 • Dowiesz się: jaki jest ogólny wzór do obliczania sznurka na makramę, a także co robić, gdy wzór się nie sprawdza.
 • Samodzielnie przygotujesz próbkę, według której policzysz potrzebną do plecenia długość sznurka.
 • Samodzielnie policzysz wszystkie długości sznurków.
 • Nauczysz się, jak projektować makramy według własnego wzoru – za pomocą próbek policzysz sznurek precyzyjnie, z dopasowaniem do własnego stylu plecenia makramy.
 • Udoskonalisz technikę zaplatania węzłów.
 • Dostaniesz dokładną instrukcję z wzorem makramy, a także spisane wskazówki co do liczenia długości sznurków.
Co dostaniesz w ramach zajęć?
 • Sznurek Bobbiny – bawełniany, pleciony, 100 m w kolorze ecru.
 • Kijek – naturalny, o długości 40-60 cm. Nasze kijki zbieramy i przygotowujemy dla Ciebie na Mazurach.
 • Instrukcja PDF – specjalnie przygotowana instrukcja, w której krok po kroku pokazane są wszystkie etapy pracy nad makramą.
 • Instrukcja liczenia sznurka na makramę – to ściągawka na przyszłość. Jest po to, by nie zapomnieć tego, czego nauczysz się na warsztatach.
 • Próbnik sznurków – jeżeli to Twoje pierwsze warsztaty w Szkole Makramy SNAGart, otrzymasz w prezencie próbnik sznurków, który pomoże w sznurkowych wyborach w przyszłości.
 • Poczęstunek – tego nie może zabraknąć na naszych warsztatach. Zawsze czeka na Ciebie coś smacznego do przegryzienia, a także kawa, herbata i woda.
Drugi stopień makramy - warsztaty makramy w Warszawie
Terminy warsztatów

Warsztaty trwają 4 godziny, koszt uczestnictwa: 255 zł

Aktualne terminy i zapisy na https://feblik.pl/warsztaty/drugi-stopien-makramy

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami: kontakt@snagart.pl lub +48 600 330 877

Gdzie odbywają się warsztaty?

Na warsztaty zapraszam Cię do pracowni SNAGart na Ursynowie w Warszawie przy ul. Czapli 25. TUTAJ znajdziesz dokładną lokalizację na mapie Google.

telefon: 600 330 877

email: kontakt@snagart.pl

messenger: fb.com/pracowniasnagart

instagram: instagram.com/snagart.makrama

Terminy zajęć:

GRUDZIEŃ 2022

9.12 (piątek) godz. 17:00 ZAPISY

STYCZEŃ 2023

12.01 (czwartek) godz. 17:00 ZAPISY
21.01 (sobota) godz. 15:00 ZAPISY

Opinie o warsztatach
Masz wątpliwości?
DOPIERO ZACZĘŁAM PLEŚĆ. CZY SOBIE PORADZĘ?

Tak! Dzięki mojej autorskiej metodzie nauczania na pewno dasz radę rozwinąć swoje makramowe umiejętności. Przyjdź na warsztaty także wtedy, gdy któreś węzły sprawiają Ci trudność. Wspólnie znajdziemy na nie sposób. Na koniec dostaniesz dokładną instrukcję PDF z wzorem makramy krok po kroku.

A CO, JEŻELI JAKIŚ ETAP SPRAWI MI PROBLEM?

Zajęcia odbywają się w małych, maksymalnie 6-osobowych, grupach. To pozwala na bardzo indywidualne podejście do każdej kursantki. Poszczególne etapy plecenia każda osoba rozpoczyna w swoim tempie, a w razie trudności pomagam znaleźć najbardziej odpowiedni sposób zaplatania (niektóre węzły zaplatać można aż na 8 sposobów!).

A JEŻELI NIE DAM RADY?

Służę pomocą na każdym etapie plecenia. Nie ogranicza nas czas, ani nic nie pogania, możemy pleść tak długo, jak będziesz chciała. Moje wsparcie masz także po zajęciach – pomagam dobierać sznurki do kolejnych projektów, radzę, jak pleść, w razie potrzeby nagrywam i podsyłam filmiki. Zajęcia odbywają się we wspierającej i relaksującej atmosferze.

O Szkole Makramy SNAGart
Nazywam się Kasia Karpa i uczę, jak pleść makramy.

Przez lata pracowałam jako dziennikarka, wydawca serwisów internetowych, tworzyłam programy telewizyjne, zajmowałam się social mediami.

W moim sercu jednak od maleńkości była makrama i różne rękodzielnicze pasje. Wybijały się na tyle mocno, żę w 2018 roku zaczęłam po godzinach organizować warsztaty makramy, a w 2019 rzuciłam pracę i na dobre zajęłam się już na dobre tylko tym, co niesie ze sobą pozytywne emocje, sprawia ludziom radość i powoduje, że więcej się uśmiechają: nauczaniem makramy.

Tak powstała Szkoła Makramy SNAGart z warsztatami w Warszawie, w Giżycku i wielu także bardzo odległych zakątkach kraju, ruszyły też kursy online i sprzedaż zestawów DIY.

Moja autorska metoda nauczania rękodzieła gwarantuje sukces! Każda osoba, która przychodzi na moje warsztaty (czy to pełnowymiarowe, w pracowni, czy w przelocie w centrum handlowym), wychodzi z nich z gotową makramą i wiedzą potrzebną do następnych projektów.

fot. Karolina Wicher (mamyplener.pl)

One nauczyły się makramy w pracowni SNAGart
Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
.