Zaktualizowaliśmy Regulamin warsztatów - SNAGart
27257
post-template-default,single,single-post,postid-27257,single-format-standard,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,cookies-not-set

Zaktualizowaliśmy Regulamin warsztatów

SNAGart / Blog  / Zaktualizowaliśmy Regulamin warsztatów

Zaktualizowaliśmy Regulamin warsztatów

Zaktualizowaliśmy regulamin. To tylko formalne zmiany danych adresowych, aktualizacja miejsc publikacji informacji o warsztatach i poszerzenie możliwości rezerwacji miejsc.

Co zmieniliśmy?

  1. Tytuł regulaminu: pracownia SNAGart już jakiś czas temu zmieniła się w Szkołę Makramy SNAGart, dlatego dostosowaliśmy tytuł do tej rzeczywistości.
  2. Miejsca publikacji informacji o warsztatach: tutaj do Facebooka i Instagrama doszła strona snagart.pl. Powód? Dodana niedawno zakładka Warsztaty, w której zbierane są wszystkie informacje o nadchodzących zajęciach.
  3. Zlikwidowaliśmy wymóg wniesienia opłaty za warsztaty przelewem tradycyjnym. Obecnie na wszystkie zajęcia zapisać można się płacąc za nie za pomocą płatności elektronicznych. W sytuacji braku możliwości wniesienia opłaty tą drogą, dalej można zgłosić się za pośrednictwem emaila i uiścić opłatę zwykłym przelewem.
  4. Zmieniony został adres email do kontaktu. Teraz to kontakt@snagart.pl.