Majowy Plener Kobiet 20-22.05.2022 - SNAGart
27572
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-27572,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 
Warsztaty wyjazdowe

Majowy Plener Kobiet 20-22.05.2022

Oderwij się, przyjedź na Plener!

Plener Kobiet to nasza wyjątkowa propozycja twórczych i rozwojowych warsztatów dla Ciebie. Twój weekend zatrzymania w biegu, bycia tu i teraz.

Dzięki miękkim sznurkom makramy, którymi zajmiesz ręce, Twoja głowa odpocznie. Pracując z kolażem, stworzysz przestrzeń do zajrzenia w głąb siebie i odszukania Twojej esencji kobiecości. Dopełnieniem będzie kobieca sesja zdjęciowa – dostosowana do Twoich potrzeb, wyjątkowa pamiątka tego wspólnego czasu.

Jedź z nami na Mazury!

Kasia i Karo

MAKRAMA

Najpierw łapacze snów przy zapoznawczym ognisku, a potem makrama ścienna na kiju – to nasz makramowy plan na ten weekend. Projekty dopasujemy do Twojego poziomu zaawansowania. Nauka węzełków, zaplatanie sznurków i tworzenie pięknych ozdób na ścianę - to wszystko sprawi, że oderwiesz się i zrelaksujesz

KOLAŻ KOBIECOŚCI

Czym dla Ciebie jest Twoja kobiecość? Kiedy ostatnio się nad tym zastanawiałaś? To pytania, które wspólnie zadamy sobie przy pracy nad kolażami kobiecości.<br /> Poznasz zasady kompozycji, samodzielnie wybierzesz i przygotujesz wycinki z gazet, skomponujesz ich ułożenie, a następnie wykleisz. Stworzysz osobistą mapę kobiecości, którą będziesz mogła powiesić na ścianie – będzie to Twoje dzieło. I pewnego rodzaju osobisty drogowskaz.

SESJA ZDJĘCIOWA

Gdy już wyciszymy się, uspokoimy i odnajdziemy zagubioną gdzieś w pędzie kobiecość, spróbujemy uchwycić ją na fotografiach. Ale nie takich zwykłych z komórki, jakie robi każdy (chociaż, oczywiście, takie też będziemy robić). Druga część warsztatów to profesjonalna sesja zdjęciowa dla każdej uczestniczki. Dopasowana do indywidualnych potrzeb i nastroju, w kreacji, jaką wybierzesz.

Zatrzymaj się w uważności, bądź, odkrywaj, zaplataj

Piątek. Kończy się właśnie kolejny tydzień w biegu. Potrzebujesz spokoju, wyciszenia, ale tak trudno o to w Twoim normalnym otoczeniu! Pakujesz walizkę i jedziesz na Mazury.

Gdy docierasz na miejsce i otwierasz drzwi samochodu, jest cicho, spokojnie, szumią trzciny, gdzieś w oddali słychać żurawie. Nad jeziorem leniwie powiewają hamaki, jest też miejsce na ognisko i wygodne leżaki.

Wchodzisz do klimatycznej willi, tutaj czeka na Ciebie wygodne łóżko, salon z widokiem na zieleń i ogród. To będzie Twoje miejsce na najbliższe dwa dni. To tu pleść będziemy ze sznurków, wykleimy kolaże kobiecości i spędzimy razem superfajny, kobiecy weekend.

Widzisz to?

Wchodzisz w to?

Ville i Apartamenty Sady
Tu będziemy spać

Do dyspozycji mamy Villę Mila z tarasem i pięknym ogrodem, a także teren całej posiadłości z urokliwą plażą nad jeziorem.

Na terenie ośrodka jest czynne bistro, w którym można będzie dodatkowo skorzystać z menu, jeżeli zajdzie taka potrzeba. W Villi jest aneks kuchenny, więc możesz zabrać ze sobą swoje ulubione przekąski i napoje.

Domek jest na naszą wyłączność, a to gwarantuje nam 100 proc. prywatności. Możemy siedzieć do późna przy kominku i gadać o wszystkim i o niczym. Możemy też do południa włóczyć się po Villi w pidżamie i nikomu nie będzie to przeszkadzać.

Na Plenerze czekają na Ciebie:
 • 2 noclegi w komfortowych apartamentach 2- i 3-osobowych
 • 2x obfite śniadanie w formie szwedzkiego bufetu (wegańskie/wegetariańskie/tradycyjne
 • 2x pyszna wegańska obiadokolacja
 • wszystkie materiały do wykonania prac (2 makram i kolażu kobiecości – prace zabierzesz ze sobą do domu)
 • karty pracy „Moja esencja kobiecości”
 • 5 zdjęć (pliki cyfrowe) poddanych obróbce graficznej
 • kameralna grupa 8 kobiet
 • wsparcie i prowadzenie podczas całego pobytu

A POZA TYM…

 • spacery boso po trawie i plaży
 • relaks w hamaku nad jeziorem
 • dla chętnych rozluźniające ćwiczenia oddechowe, automasaż – pozwolisz emocjom na swobodny przepływ, wzmocnisz kobiecą energię
 • rozmowy w kobiecym kręgu – bezcenne
Karolina Wicher
Karolina Wicher

Stworzyła mamyplener.pl. Organizuje kobiece spotkania fotograficzne i samorozwojowe, na których pomaga rozwijać talent, realizować się i szukać swojego stylu. A wszystko to poprzez zabawę sztuką, wymianę kobiecej energii, wsparcie i praktykę.

Inspiruje do wymiany doświadczeń i rozmów o naszych pragnieniach. O tym kim jesteśmy tu i teraz i dokąd idziemy.

Prywatnie jest mamą i żoną. Od dziecka kocha fotografię i ludzi. Energię czerpie z oddechu, kontaktu z naturą i tańca.

Katarzyna Karpa

Właścicielka Szkoły Makramy SNAGart – małej, rodzinnej firmy, która szuka w ludziach wielkich pasji. Organizuje warsztaty w najróżniejszych miejscach w kraju, wymyśla zestawy DIY do samodzielnej pracy w domu, robi webinary i ma ciągle nowe pomysły.

Prywatnie jest dziewczyną Marcina, pańcią Łyska, biegaczką na orientację i weekendową vanliferką.

Ile to kosztuje?
Warunki rezerwacji i cena

1333 PLN od 27.04 do 17.05.2022

(możesz zapłacić od razu całość albo zadatek 600 PLN + 733 PLN do 17.05.2022)

 • Rezerwacje miejsc: snagart.nakiedy.pl Obowiązuje kolejność zgłoszeń – liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona!
 • Zadatek jest gwarancją rezerwacji miejsca na wyjeździe i jest bezzwrotny, chyba że zaproponujesz kogoś na swoje miejsce.
 • Z uwagi na warunki rezerwacji miejsca, w którym prowadzimy warsztaty, choroba uczestniczki i inne wypadki losowe nie są podstawą do zwrotu pieniędzy. Są to sytuacje, za które organizator nie może brać odpowiedzialności. Odwołanie rezerwacji jest możliwe tylko do 13.05 i skutkuje zwrotem pomniejszonym o kwotę zadatku tj. 600 zł.
.