Dwudniowe warsztaty w pracowni

Warszawski Plener Kobiet 19-20.11.2022

Oderwij się, przyjedź na Plener!

Plener Kobiet to nasza wyjątkowa propozycja twórczych i rozwojowych 2-dniowych warsztatów dla Ciebie. Twój weekend zatrzymania w biegu, bycia tu i teraz.

Od miejskiego zgiełku i gonitwy myśli w głowie do przyjemnego bycia tu i teraz, smakowania życia, kobiecości i relaksu!

Gdy chcesz zrobić coś tylko dla siebie – albo kończy się już dzień albo Ty podpierasz się już nosem, albo co gorsza jedno i drugie?

Gdy próbujesz wcisnąć w swój kalendarz odpoczynek i relaks – pojawiają Ci się wyrzuty sumienia?

Już trochę zapomniałaś jak to jest miło spędzić czas z innymi kobietami i zrobić coś twórczego i dobrego dla siebie?

Oderwij się i przyjedź na Warszawski Plener!

MAKRAMA

Makramowe bransoletki na powitanie otworzą nas i pozwolą się poznać. Zobaczysz, że już za pomocą jednego węzła jesteś w stanie własnoręcznie zrobić małe dzieło. Gdy natomiast zapadnie listopadowy mrok, rozświetlimy go makramowymi lampionami. Projekty dopasujemy do Twojego poziomu zaawansowania. Nauka węzełków, zaplatanie sznurków i tworzenie pięknych ozdób – to wszystko sprawi, że oderwiesz się i zrelaksujesz.

KOLAŻ KOBIECOŚCI

Czym dla Ciebie jest Twoja kobiecość? Kiedy ostatnio się nad tym zastanawiałaś? To pytania, które sobie wspólnie zadamy przy pracy nad kolażami kobiecości. Samodzielnie wybierzesz i przygotujesz wycinki z gazet, skomponujesz ich ułożenie, a następnie wykleisz. Stworzysz osobistą mapę kobiecości, którą będziesz mogła powiesić na ścianie – będzie to Twoje dzieło. I pewnego rodzaju osobisty drogowskaz.

ZADBAJ O SIEBIE

Warsztat rozwojowy ZADBAJ O SIEBIE – to czas twórczego eksplorowania tematu dbania o siebie. Przyglądania się temu, jak za pomocą prostych zmian możesz zaprosić do swojej codzienności więcej relaksu i spokoju. Będziemy pracować z wykorzystaniem kart metaforycznych, by odpowiedzi szukać nie w głowach, a w sercach. Wszystko po to, by czuć się dobrze nie tylko po Warszawskim Plenerze Kobiet, ale po prostu na co dzień.

LAS

Mini-wyprawa DOŚWIADCZ LASU – jeśli tylko pogoda pozwoli – idziemy zaczerpnąć lasu. Spacer w kobiecym gronie wzbogacimy o medytację prowadzoną, ćwiczenia oddechowe z olejkami eterycznymi, a także chwilę “samotności”. Tak, by każda z nas dotknęła natury wieloma zmysłami i mogła doświadczyć mocy kąpieli leśnych na własnej skórze. Jeśli jesienna aura pokrzyżuje nam plany - zostajemy w pracowni i tam także z pomocą olejków eterycznych stworzymy mały leśny relaksujący mikroklimat.

SESJA ZDJĘCIOWA

Pamiątkowa, kobieca sesja zdjęciowa, dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i nastroju, w kreacji, jaką wybierzesz. Szczegóły zaplanujemy podczas konsultacji stylizacyjnej, jeszcze przed Plenerem. Będziesz miała czas, aby przygotować odpowiedni strój i dodatki. Poznamy się, opowiesz mi na jakich zdjęciach Ci zależy. Dzięki temu, sesja przebiegnie sprawnie, a efekt będzie jeszcze lepszy. Zdjęcia zrobimy w pracowni, w zaaranżowanej przestrzeni studyjnej. Jeżeli pogoda nas rozpieści – możemy wyjść w plener, między soczyście zielone bluszcze pnące się wśród pracowni i drzew, na klimatycznym, zamkniętym osiedlu. Dobra zabawa, miłe wspomnienia i naturalne kadry to nasz wspólny cel.

Zatrzymaj się w uważności, bądź, odkrywaj, zaplataj

Piątek. Kończy się właśnie kolejny tydzień w biegu. Potrzebujesz spokoju, wyciszenia, ale tak trudno o to w Twoim normalnym otoczeniu… A wystarczy wpaść na Ursynów! Bez przeorganizowywania życia, pakowania walizek, dalekiej jazdy. Po sąsiedzku, w Warszawie.

W sobotni, listopadowy poranek autobus lub metro przywozi Cię na skąpane w zieleni osiedle nieopodal Lasu Kabackiego. Tutaj czeka już na Ciebie spokojna muzyka, kawa, herbata i przekąska. Jest też grupa kobiet, które tak jak Ty potrzebują relaksu i ukojenia.

Na zielonym, ursynowskim osiedlu spędzisz dwa dni. To tu pleść będziemy ze sznurków, wybierzemy się na miniwyprawę do lasu, wykleimy kolaże kobiecości i spędzimy razem superfajny, kobiecy weekend. Pamiątką tego spotkania będzie wyjątkowa, kobieca sesja zdjęciowa.

Wchodzisz w to?

Szkoła Makramy SNAGart
To tu spędzimy dwa dni

Szkoła Makramy SNAGart to klimatyczne miejsce na warszawskim Ursynowie. Od 2018 roku odbywają się tu warsztaty makramy, kobiece Targowiska Umiejętności i spotkania. Na miejscu mamy spokojną, relaksacyjną muzykę, kominek ze świecami, dużo miękkich sznurków i wspaniałą, wspierającą i intymną atmosferę.

Na miejscu przez cały czas warsztatów dostępna będzie kawa, herbata i przekąski. Dwa dni zajęć to także dwa obiady. W zależności od pogody zjeść pójdziemy do pobliskiej restauracji albo zamówimy jedzenie do pracowni.

Ale spokojnie, spać tutaj już nie będziemy 🙂 Na noc wracamy do swoich domów.

Na Plenerze czekają na Ciebie:
 • 🍂 2 dni pracy w klimatycznej pracowni SNAGart na warszawskim Ursynowie (działamy w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-18.00)
  🍂 wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac (2 makram i kolażu kobiecości – prace zabierzesz ze sobą do domu)
  🍂 indywidualną konsultację stylizacyjną realizowaną przed sesją w formule on-line
  🍂 3 naturalnie wyretuszowane fotografie portretowe (pliki cyfrowe) + wysokiej jakości wydruki w formacie 15×20 (dosłane pocztą)
  🍂 dodatkowo 2-3 pamiątkowe zdjęcia z warsztatów
  🍂 kameralna grupa 8 kobiet
  🍂 wsparcie i opieka trzech prowadzących podczas warsztatów
  🍂 kawa, herbata, zdrowe i trochę słodsze przekąski w trakcie całego weekendu
  🍂 2 obiady w pobliskiej restauracji
  🍂 kobiece rozmowy kuluarowe – bezcenne
Karolina Wicher

Stworzyła Mamy Plener. Organizuje kobiece spotkania fotograficzne i rozwojowe. Inspiruje do wymiany doświadczeń i rozmów o naszych pragnieniach. O tym kim jesteśmy tu i teraz i dokąd idziemy. A wszystko to poprzez zabawę sztuką, wymianę kobiecej energii, wsparcie i praktykę.

Portretuje ludzi i nieruchomości. Okrywa siłę i piękno kobiet. Chwyta zamyślone spojrzenia. Wydobywa i uwiecznia emocje. W fotografii rodzinnej pokazuje miłość i radość ze wspólnej zabawy. Sprawi, że przed obiektywem poczujesz się pewnie, bezpiecznie i naturalnie. Odkryjesz swoją kobiecość, którą na co dzień chowasz pod płaszczem braku czasu i domowych obowiązków.

Prywatnie jest mamą Igi i Ewy, żoną. Od dziecka kocha fotografię i ludzi. Energię czerpie z oddechu, kontaktu z naturą i tańca.

Katarzyna Karpa

Właścicielka Szkoły Makramy SNAGart – małej, rodzinnej firmy, która szuka w ludziach wielkich pasji. Organizuje warsztaty w najróżniejszych miejscach w kraju, wymyśla zestawy DIY do samodzielnej pracy w domu, robi webinary i ma ciągle nowe pomysły.

Pokazuje, że do zaplatania makram nie jest potrzebny talent, ale dobry nauczyciel, który wskaże drogę. Jej autorska metoda nauczania makramy gwarantuje sukces – każda osoba, która przychodzi na warsztaty, wychodzi z nich z własnoręcznie zaplecioną makramą.

Prywatnie jest dziewczyną Marcina, pańcią Łyska, biegaczką na orientację i weekendową vanliferką.

Asia Piechocka

Stworzyła markę Odważnie i uważnie. Pokazuje, jak odważnie budować życie po swojemu i uważnie być blisko siebie. Inspiruje kobiety chcące od życia więcej do dbania o siebie bez wyrzutów sumienia. Chce, by każda z nas mogła doświadczać więcej spokoju, natury i obfitości w swojej często zabieganej codzienności. W swojej pracy łączy skuteczne metody pracy rozwojowej i olejki eteryczne. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne w całej Polsce i on-line.

Prywatnie mama cudownego Przemka i żona super-Piotra. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, praktykować jogę i grać w planszówki.

Ile to kosztuje?
Warunki rezerwacji i cena

Wartość oferty:

👉 warsztaty makram – 355 PLN
👉 mini-wyprawa “Doświadcz lasu” – 129 PLN
👉 kolaż kobiecości – 100 PLN
👉 warsztat rozwojowy “Zadbaj o siebie” – 280 PLN
👉 kobieca sesja zdjęciowa poprzedzona indywidualną konsultacją stylizacyjną, 3 naturalnie wyretuszowane fotografie (ujęcia portretowe) + wysokiej jakości wydruki w formacie 15×20 cm – 550 PLN

Razem wartość warsztatów – 1414 PLN

Cena dla Ciebie: 1111 PLN

Promocja early birds 🔥 999 PLN 🔥 do 28.10.2022 r 

.