Newsletter Szkoły Makramy SNAGart - Szkoła Makramy SNAGart
26341
page-template-default,page,page-id-26341,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,cookies-not-set
 

Newsletter Szkoły Makramy SNAGart

Szkoła Makramy SNAGart / Newsletter Szkoły Makramy SNAGart

Zapisz się do Makramonewslettera, a nie przeoczysz żadnego tutorialu, instrukcji, makramowej nowości w sklepie ani terminu warsztatów. To właśnie tam te wszystkie rzeczy pojawiają się w pierwszej kolejności.

Po zapisie przyleci do Ciebie link do Makramoplakatów.

Przygotowane są do druku w rozmiarze do A3, ale można spokojnie puścić je na domową drukarkę A4. Wystarczy tylko kupić ramkę, oprawić i gotowe. To też pomysł na prezent dla Twojej mamy/żony/dziewczyny/narzeczonej/córki, jeżeli plecie makramy – wydrukuj plakaty, opraw i podaruj jej. Będzie zachwycona!

Jeżeli jesteś chłopakiem i też pleciesz, daj znać, prześlę Ci pliki w męskiej wersji.

.