Chcesz nauczyć się makramy?

Makramowa torebka – zrób ją!

Naucz się makramy i zapleć torebkę w 4 godziny!

Makramowe torebki to hit ostatnich lat. Pojawiają się już nie tylko na targach rękodzieła, ale też na półkach z akcesoriami w znanych sieciówkach.

Dziś mam dla Ciebie propozycję: zrób sama swoją torebkę i wyróżnij się z tłumu! Myślisz, że to za trudne? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczę.

Nazywam się Kasia Karpa i prowadzę Szkołę Makramy SNAGart w Warszawie. Od 2018 roku uczę, jak ze sznurka i węzełków zrobić dekoracje na ścianę, torby, siatki, abażury i inne rzeczy, które tylko da się pleść.

Teraz z warsztatów możesz skorzystać bez wychodzenia z domu, a własnych warunkach! Na czym to polega? Zapraszam Cię na kurs Makramowa torebka ONLINE.

WAŻNE OSTRZEŻENIE: plecenie strasznie wciąga! Gdy zrobisz jedną torebkę, nie będziesz mogła przestać 🙂

Kurs makramy online. Dwie wersje
Jeden kurs, dwie odsłony - z materiałami lub bez

Makramowa torebka ONLINE

 • Otrzymujesz nieograniczony dostęp do 15 lekcji kursu makramowa torebka ONLINE
 • Opowiem Ci o tym, jakie są sznurki do makramy i których do czego używać,
 • Dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy,
 • Odmierzysz i pokroisz sznurek,
 • Nauczysz się podstawowych makramowych węzłów,
 • Zapleciesz torebkę i ją wykończysz
 • Samodzielnie zapleciesz pasek do swojej torebki.

GRATIS: dostęp do minikursu zaplatania makramowych kwietników.

Makramowa torebka ONLINE z materiałami

 • Materiały do plecenia dostajesz do domu;
 • Otrzymujesz nieograniczony dostęp do 15 lekcji kursu Makramowa torebka ONLINE;
 • Dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, pokroisz sznurek;
 • Nauczysz się podstawowych makramowych węzłów za pomocą których zapleciesz i wykończysz torebkę;
 • Prezenty: do paczki dołączamy próbnik sznurków do makramy i minizestaw do zaplecenia makramowego piórka.

GRATIS: dostęp do minikursu zaplatania makramowych kwietników.

Warsztaty w domu

Jak zaplatać węzły, jakie rodzaje sznurków wybierać? - tego dowiesz się z kursu makramy online. A wszystko to w domowym zaciszu, bez pośpiechu i presji.

15 lekcji wideo

Kurs to 15 lekcji wideo z dokładnie objaśnionym każdym krokiem prac. Nie musisz przewijać dwugodzinnego nagrania i celować w miejsce, które sprawiło trudności.

Materiały na kurs

Sznurki i inne materiały potrzebne do zaplecenia torebki dostajesz do domu albo kupujesz samodzielnie - decyzja należy do Ciebie.

Na luzie

Czas na gonitwę jest w pracy, makrama to relaks. Żeby to podkreślić, warsztaty nagrałam w MakramoBUSie - w plenerze na nadwiślańskiej łące.

Jak wygląda kurs makramy online?
15 lekcji wideo z dokładnymi opisami kolejnych etapów
Zobacz przykładową lekcję

Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj, co czyni cię pełnym życia, i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia – Howard Thurman

Bywalczynie warsztatów o pracowni:
Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne

"Zajęcia z makramy są prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie, atmosfera cudowna, głowa odpoczywa, stres dnia codziennego ucieka, jakby czas się zatrzymał. Od Kasi nauczyłam się, że makrama nie musi być idealna by była piękna. Każdy jest w stanie zrobić coś pięknego niezależnie od umiejętności. Uczucie dumy z własnej pracy bezcenne."

Bogusia Misiarek
Polecam wszystkim!

"Makramami zainteresowałam się rok temu. Bardzo polubiłam te zaplatanki. Dużo korzystam z warsztatów osób lepszych ode mnie. Ostatnio po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach na żywo – Szkoła makramy SNAGart z Kasią w roli głównej, warsztaty w Mikołajkach, Stare Sady. Miejsce wspaniałe, towarzystwo jeszcze lepsze i nawet deszcz nie popsuł nam nastroju. Polecam wszystkim!"

Barbara Mateusiak
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek

Makramowa torebka ONLINE

Nieograniczony dostęp do 15 lekcji kursu makramy online Makramowa torebka ONLINE. GRATISOWY dostęp do minikursu zaplatania kwietników ONLINE.

Makramowa torebka ONLINE z materiałami

Nieograniczony dostęp do 15 lekcji kursu makramy online z dostawą materiałów do domu. Prezenty: próbnik ze sznurkami, zestaw do zaplecenia makramowego piórka i dostęp do minikursu zaplatania kwietników ONLINE.