Kurs makramy online: Makramowa torebka. Szkoła Makramy SNAGart
17740
page-template-default,page,page-id-17740,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,wvs-theme-creator,wvs-theme-child-creator,wvs-style-squared,wvs-attr-behavior-blur,wvs-tooltip,wvs-css,wvs-show-label,creator-ver-1.8,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 
Chcesz nauczyć się makramy?

Makramowa torebka – zrób ją sama!

Naucz się makramy i zapleć torebkę w 4 godziny!

Makramowe torebki to hit ostatnich lat. Pojawiają się już nie tylko na targach rękodzieła, ale też na półkach z akcesoriami w znanych sieciówkach.

Dziś mam dla Ciebie propozycję: zrób sama swoją torebkę i wyróżnij się z tłumu! Myślisz, że to za trudne? Spokojnie, w 4-5 godzin nauczę Cię wszystkiego.

Nazywam się Kasia Karpa i prowadzę Szkołę Makramy SNAGart w Warszawie. Przez moje warsztaty makramy przewinęło się już kilkaset osób. Uczę, jak pleść makramy: torebki, siatki, lustra, łapacze snów, lampiony, sowy.

Teraz z warsztatów możesz skorzystać bez wychodzenia z domu, a własnych warunkach! Na czym to polega? Zapraszam Cię na kurs Makramowa torebka ONLINE.

WAŻNE OSTRZEŻENIE: plecenie strasznie wciąga! Gdy zrobisz jedną torebkę, nie będziesz mogła przestać 🙂

Kurs makramy online. Dwie wersje
Jeden kurs, dwie odsłony - z materiałami lub bez

Makramowa torebka ONLINE

bez materiałów

 • Otrzymujesz nieograniczony dostęp do 15 lekcji kursu makramy online
 • Opowiem Ci o tym, jakie są sznurki do makramy i których do czego używać,
 • Dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy,
 • Odmierzysz i pokroisz sznurek,
 • Nauczysz się podstawowych makramowych węzłów,
 • Wykończysz torebkę.
Chcę zapleść torebkę, mam sznurek - 49 zł

Makramowa torebka ONLINE

z materiałami

 • Otrzymujesz nieograniczony dostęp do 15 lekcji kursu makramy online
 • Dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, pokroisz sznurek,
 • Nauczysz się podstawowych makramowych węzłów i wykończysz torebkę.
 • Materiały do plecenia dostajesz do domu,
 • Prezenty: próbnik sznurków do makramy, minizestaw do zaplecenia makramowego piórka.
Chcę zapleść torebkę, nie mam sznurka - 119 zł
Warsztaty w domu

Jak zaplatać węzły, jakie rodzaje sznurków wybierać? - tego dowiesz się z kursu makramy online. A wszystko to w domowym zaciszu, bez pośpiechu i presji.

15 lekcji wideo

Kurs to 15 lekcji wideo z dokładnie objaśnionym każdym krokiem prac. Nie musisz przewijać dwugodzinnego nagrania i celować w miejsce, które sprawiło trudności.

Materiały na kurs

Sznurki i inne materiały potrzebne do zaplecenia torebki dostajesz do domu albo kupujesz samodzielnie - decyzja należy do Ciebie.

Na luzie

Czas na gonitwę jest w pracy, makrama to relaks. Żeby to podkreślić, warsztaty nagrałam w MakramoBUSie - w plenerze na nadwiślańskiej łące.

Jak wygląda kurs makramy online?
15 lekcji wideo z dokładnymi opisami kolejnych etapów
Zobacz przykładową lekcję

Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj, co czyni cię pełnym życia, i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia – Howard Thurman

Bywalczynie warsztatów o pracowni:
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
Makramowa torebka ONLINE bez dostawy materiałów

Półroczny dostęp do 15 lekcji kursu makramy online Makramowa torebka ONLINE. GRATISOWY dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. (Do pracy potrzebować będziesz 100 m sznurka bawełnianego 5 mm i patyka o długości ok. 30-33 cm).

Chcę zapleść torebkę, mam sznurek - 49 zł
Makramowa torebka ONLINE z dostawą materiałów

Półroczny dostęp do 15 lekcji kursu makramy online z dostawą materiałów do domu. Kolor wybierzesz po kliknięciu czerwonego guzika poniżej. Prezenty: próbnik ze sznurkami i dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. Będziesz mogła poćwiczyć węzły!

Chcę zapleść torebkę, nie mam sznurka - 119 zł