DOSTAWA - SNAGart
28340
page-template-default,page,page-id-28340,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,creator-ver-1.10,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

DOSTAWA

SNAGart / DOSTAWA

Wysyłka produktów fizycznych

Paczki wysyłamy kurierem InPost lub za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Jeżeli zamówienie złożysz do godziny 13:00 w dzień roboczy, wysyłkę robimy tego samego dnia. W pozostałych przypadkach paczki wychodzą od nas następnego dnia roboczego.

Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy, dostarczają paczki najczęściej w ciągu doby, dostawa Paczkomatem zajmuje czasem trochę więcej czasu. Jeżeli chcesz mieć pewność dostawy następnego dnia po zamówieniu, złóż je rano i wybierz opcję „kurier”.

Jest możliwość złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze. Takie zamówienia realizujemy za pośrednictwem kuriera InPost. Jeżeli opłacić swoje zamówienie przy odbiorze, w polu „wysyłka” wybierz „kurier – za pobraniem”, a następnie w sposobach płatności zaznacz opcję „za pobraniem”. Tylko wtedy będziemy w stanie prawidłowo wystawić list przewozowy.

Obiór osobisty zamówień niestety nie jest możliwy, prowadzimy jedynie sprzedaż internetową. Jeżeli szukasz prezentu i zależy Ci na czasie, świetnie sprawdzi się np. Bon prezentowy na warsztaty Makrama dla początkujących. Otrzymasz go na swój email niedługo po zamówieniu i możesz od razu wręczyć bliskiej osobie.

Dostawa instrukcji, kursów online itp.

Jeżeli zamawiasz któryś z produktów online ze wsparciem instruktora, niezbędne jest założenie konta użytkownika. Bez tego nie da się przyznać dostępów do kursów i instrukcji PDF. Konto założysz w chwili składania zamówienia, a dostęp do zakupionych produktów pojawi się od razu po jego opłaceniu i zaksięgowaniu wpłaty. Linki do produktów otrzymasz w osobnym mailu, będziesz mieć też do nich dostęp na swoim koncie użytkownika.