DOSTAWA

Wysyłka produktów fizycznych

Paczki wysyłamy kurierem InPost lub za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Jeżeli zamówienie złożysz do godziny 13:00 w dzień roboczy, wysyłkę robimy tego samego dnia. W pozostałych przypadkach paczki wychodzą od nas następnego dnia roboczego.

Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy, dostarczają paczki najczęściej w ciągu doby, dostawa Paczkomatem zajmuje czasem trochę więcej czasu. Jeżeli chcesz mieć pewność dostawy następnego dnia po zamówieniu, złóż je rano i wybierz opcję „kurier”.

Jest możliwość złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze. Takie zamówienia realizujemy za pośrednictwem kuriera InPost. Jeżeli opłacić swoje zamówienie przy odbiorze, w polu „wysyłka” wybierz „kurier – za pobraniem”, a następnie w sposobach płatności zaznacz opcję „za pobraniem”. Tylko wtedy będziemy w stanie prawidłowo wystawić list przewozowy.

Obiór osobisty zamówień niestety nie jest możliwy, prowadzimy jedynie sprzedaż internetową. Jeżeli szukasz prezentu i zależy Ci na czasie, świetnie sprawdzi się np. Bon prezentowy na warsztaty Makrama dla początkujących. Otrzymasz go na swój email niedługo po zamówieniu i możesz od razu wręczyć bliskiej osobie.

Dostawa instrukcji, kursów online itp.

Jeżeli zamawiasz któryś z produktów online ze wsparciem instruktora, niezbędne jest założenie konta użytkownika. Bez tego nie da się przyznać dostępów do kursów i instrukcji PDF. Konto założysz w chwili składania zamówienia, a dostęp do zakupionych produktów pojawi się od razu po jego opłaceniu i zaksięgowaniu wpłaty. Linki do produktów otrzymasz w osobnym mailu, będziesz mieć też do nich dostęp na swoim koncie użytkownika.