Kalendarz warsztatów makramy – październik 2020

Szkoła Makramy SNAGart / Blog  / Kalendarz warsztatów makramy – październik 2020
Warsztaty - łapacze snów

Kalendarz warsztatów makramy – październik 2020

Z lekkim poślizgiem (bo już kilka warsztatów przeleciałooo!) prezentuję Wam kalendarz warsztatów na październik 2020. Jest kilka nowości – głównie jeżeli kolejne etapy nauki i mały porządek w tematach.

Najpierw opowiem Wam o tym, jak teraz wyglądają bloki tematów i stopnie zaawansowania.

Trzy wymiary makramy

To najbardziej klasyczna makrama, czyli makrama na kiju – w tym roku Wasz ulubiony temat. W trzech wymiarach chodzi o to, żeby każda z Was wybrała coś dla siebie. Jeżeli jesteś początkująca, zaczniesz pewnie od „Pierwszego wymiaru makramy”, czyli 4-godzinnych warsztatach makramy dla poczatkujących.

Jeżeli wiązałaś już wcześniej węzły sama, albo byłaś na którychś z moich warsztatów, nie musisz zaczynać od zera – „Drugi wymiar makramy”, czyli 6-godzinne zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. To także zajęcia dla osób początkujących, które od razu chcą zrobić coś większego

Jeżeli chcesz jeszcze bardziej zagłębić się w temat, zdecyduj się na „Trzeci stopień makramy” – warsztaty z własnego, dużego projektu.

I teraz czas na terminy zajęć:

Pierwszy wymiar makramy – makrama dla początkujących:

Drugi wymiar makramy – makrama dla początkujących i zaawansowanych:

Trzeci wymiar makramy – własny, duży projekt, makrama dla zaawansowanych

  • Na razie nie mam terminów. Kto chce wziąć udział w tych warsztatach, niech koniecznie pisze – ustalimy dogodną datę 🙂

Makrama użytkowa dla początkujących – torby, lustra, abażury

Nie wszyscy chcą uczyć się makramy plotąc dekoracje na ścianę. Z myślą o tych osobach organizuję też warsztaty plecenia makramy użytkowej. Wszystkie zajęcia zaczynamy od podstaw – wprowadzenia o sznurkach i nauki podstawowych węzłów. Na razie terminów nie jest za dużo, ale jeżeli tylko będą chętni, kalendarz się jeszcze rozbuduje 🙂

Jesienna makrama

Makramowe lampiony

To blok warsztatów tematycznych – luźno powiązanych z jesienią. Zaczniemy i zakończymy łapaczami, a w środku będzie okazja do zaplecenia makramowej biżuterii i lampionów na dużych słojach. Wszystkie tematy zaczynamy oczywiście od wprowadzenia o nauki wiązania sznurków.