Kalendarz warsztatów – wrzesień 2020

Szkoła Makramy SNAGart / Blog  / Kalendarz warsztatów – wrzesień 2020

Kalendarz warsztatów – wrzesień 2020

Ależ to będzie piękny, makramowy wrzesień! Zobaczcie, co dla Was przygotowałam:

Sobota 5.09 o godz. 11 – Łapacze snów w Klubokawiarni Ptaszyna na Kabatach  (Warszawa)

Ptaszyna to miejscówka, z którą współpracujemy od niedawna, ale już jest bardzo sympatycznie! Na co dzień w lokalu wisi już jedna makrama, którą zrobiłam specjalnie dla Ptaszyny – zobaczycie ją przy samym wejściu. Na miejscu można zjeść i napić się pysznych rzeczy, więc długie plecenie nam niestraszne. No a łapacze to hicior – warsztaty na Okręgu spodobały Wam się tak bardzo, że postanowiłam zrobić powtórkę.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2048652325267415/

Środa 9.09 o godz. 17 – Torby z uchami w La Lucy (Warszawa)

W La Lucy to jest już jak w domu 🙂 Dlatego to właśnie miejsce będzie naszą lokalizacją na tę warsztatową nowość – torby na uchach. Pleść będziemy ze świetnego sznurka 9 mm z outletu Bobbinów, a torebka trzymać się bedzie na bambusowych lub drewnianych uchach. Pięknie to wyjdzie!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/699154874002261

Poniedziałek 14.09 o godz. 17 – Makrama dla początkujących w La Lucy (Warszawa)

Do La Lucy wracamy w poniedziałek na kolejny warsztatowy hit. Okazuje się, że bardzo polubiłyście makramy na kiju i to jest  Wasz ulubiony sposób na początek makramowej drogi, dlatego postanowiłam, że te warsztaty będziemy powtarzać częściej.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/3761083083941961/

Środa 16.09 o godz. 17 – Lustro w makramie w La Lucy (Warszawa

I znów w La Lucy spotykamy się jeszcze w tym samym tygodniu, w środę. Zaplatać będziemy makramowe lustra – to warsztaty, na których dzieje się magia! Do pracy nie używamy kleju – całość łączymy tylko sznurkami i węzłami. Na miejscu będzie kilka kolorów sznurka do wyboru, dostaniecie też oczywiście obręcze i lustro, które będziecie oplatać.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/639160013700138/

Potem przenosimy się na Mazury i warsztaty będą tam:

Poniedziałek 21.09 o godz. 16:30 – Torby z uchami w Ełku

Na te warsztaty nie mam jeszcze miejscówki, podam ją bliżej warsztatów. Można się już zapisywać – im szybciej to zrobicie, tym łatwiej będzie mi zdecydować, jakie miejsce na warsztaty wybrać.

Wtorek 22.09 o godz. 16:30 – Lustra w makramie w Giżycku

Spotykamy się w tym samym miejscu, co poprzednio – w budynku przy ul. Kopernika 7. Zaplatać będziemy makramowe lustra bez użycia kleju. Na miejscu będzie do wyboru kilka kolorów sznurka, dostaniecie też lustra i obręcze, na których będziecie pleść. Te warsztaty to fajny początek przygody z makramową mandalą.

Na razie tyle, na pewno jeszcze dojdą nowe terminy i warsztaty we wrześniu – lada moment dorzucę np. info o warsztatach na Bródnie!

A tymczasem łapcie kurs plecenia makramowych siatek ONLINE, który właśnie skończyłam. Siatki mają dwa warianty – z frędzlami lub bez, same wybieracie, który pleciecie, można nauczyć się najpierw jednego, potem drugiego 😀 Na razie wersja bez materiałów (potrzebujecie na nią jednego, 100-metrowego motka sznurka bawełnianego plecionego 5 mm):

Kurs makramowa siatka na zakupy ONLINE