Dzięki za wybór minikursu makramowych kwietników!
15592
page-template-default,page,page-id-15592,theme-creator,eltd-core-1.3.1,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,wvs-theme-creator,wvs-theme-child-creator,wvs-style-squared,wvs-attr-behavior-blur,wvs-tooltip,wvs-css,wvs-show-label,creator-ver-1.8,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-light-header,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Dzięki za wybór minikursu kwietników! Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mam

SNAGart / Dzięki za wybór minikursu kwietników! Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mam
Spodobała Ci się makrama?

Chcesz sprawdzić, czy podołasz następnemu makramowemu wyzwaniu? Mam dla Ciebie kolejne zadanie.

Poznałyśmy się już trochę na minkursie kwietników. Nazywam się Katarzyna Karpa i od kilku lat uczę, jak pleść makramy. Torebki, lustra, łapacze snów, lampiony, sówki… na warsztatach w pracowni przerobiliśmy do tej pory sporo tematów. Teraz z warsztatów w podobnej formule możesz skorzystać bez wychodzenia z domu! Na czym to polega?

  • dostajesz dostęp do kursu makramowej torebki ONLINE, a materiały przychodzą do Ciebie do domu (Masz sznurek? Nie ma problemu, możesz wybrać wersję bez materiałów)
  • uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz
  • kurs makramy przez internet podzielony jest na 15 krótkich lekcji – tak, by łatwo było cofnąć się do trudniejszego miejsca
  • w razie czego zawsze możesz się ze mną skontaktować – pomogę!
Warsztaty makramy w domu

Jak zaplatać makramowe węzły, jakie rodzaje sznurków do makramy wybierać? - tego dowiesz się na warsztatach online. A wszystko to w domowym zaciszu, bez pośpiechu i presji.

15 lekcji wideo

Kurs makramy online to 15 lekcji wideo z dokładnie objaśnionym każdym krokiem prac. Dzięki temu łatwiej cofnąć się do trudnego momentu. Nie musisz przewijać dwugodzinnego nagrania i celować w miejsce, które sprawiło trudności.

Materiały na kurs

Sznurki i inne materiały potrzebne do zaplecenia torebki dostajesz do domu albo kupujesz sama - decyzja należy do Ciebie.

Na luzie

Czas na gonitwę jest w pracy, makrama to relaks. Dlatego warsztaty makramy online nagrałam w MakramoBUSie - w plenerze na podwarszawskiej łące. Kolejne lekcje możesz przerabiać kiedy chcesz i jak długo chcesz. Masz pół roku na ukończenie kursu.

Wybierz wersję kursu dla siebie:
Jeden kurs, dwie odsłony - z materiałami lub bez
Makramowa torebka ONLINE bez dostawy materiałów

W tej ofercie dostajesz półroczny dostęp do 15 lekcji kursu Makramowa torebka ONLINE. Dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy, pokroisz sznurek, nauczysz się podstawowych makramowych węzłów i wykończysz torebkę. Do pracy potrzebować będziesz 100 m sznurka bawełnianego 5 mm i patyka o długości ok. 30-33 cm. Do kursu dostajesz GRATIS dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE.

Zapisuję się! - 49 zł
Makramowa torebka ONLINE z dostawą materiałów

Nie chcesz sama zamawiać sznurka? W tej ofercie dostajesz półroczny dostęp do 15 lekcji online, a materiały do plecenia kurier dostarcza Ci do domu. Kolor wybierzesz po kliknięciu czerwonego guzika poniżej. Do każdej paczki dołączam specjalny prezent: próbnik ze sznurkami. Do kursu dostajesz także GRATIS dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. Będziesz mogła poćwiczyć węzły!

Chcę kurs z materiałami – idę wybrać sznurek
Jak wygląda kurs?
15 lekcji wideo z dokładnymi opisami kolejnych etapów
Zobacz przykładową lekcję

Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj, co czyni cię pełnym życia, i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje, są ludzie pełni życia – Howard Thurman

Bywalczynie warsztatów o pracowni:
Magiczne miejsce

"Nie zastanawiaj się czy zapisać się na warsztaty. Zrób to! Magiczne miejsce. Kasia jest stworzona do dzielenia się swoją pasją. Polecam!"

Agnieszka Domin
Agnieszka Domin
Łatwo, miło i przyjemnie

"Kasia tłumaczy w taki sposób zawiłości różnych wzorów, że nawet dzieci w wieku 9 i 6 lat mogą zrozumieć. Z pełnym przekonaniem polecam nauczycielkę i samą pracownię: łatwo, miło i przyjemnie."

Aneta Havel-Bojanowska
Aneta Havel-Bojanowska
Kameralna i swojska atmosfera

"To moje trzecie warsztaty ze SNAGart. Trzecie (i mam nadzieję nie ostatnie), z którego wróciłam z wiedzą praktyczną i własnoręcznie wykonaną makramą. Atmosfera - kameralna i swojska, niezależnie od liczby osób. W tym przytulny kącik, świetna kawa i ciacha."

Kinga Wołk
Kinga Wołk
Dzika satysfakcja!

"Fantastyczna atmosfera, pasja Kasi, która się wszystkim udziela, powiedziałabym, że indywidualne nauczanie supełków, węzełków, przystępne dla każdego i dzika satysfakcja ze zrobionego własnego projektu. Bardzo polecam te warsztaty."

Stenia Miodek
Stenia Miodek
Makramowa torebka ONLINE bez dostawy materiałów

Półroczny dostęp do 15 lekcji kursu Makramowa torebka ONLINE. Do pracy potrzebować będziesz 100 m sznurka bawełnianego 5 mm i patyka o długości ok. 30-33 cm. Do kursu dostajesz GRATIS dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE.

Zapisuję się! - 49 zł
Makramowa torebka ONLINE z dostawą materiałów

Półroczny dostęp do 15 lekcji online z dostawą materiałów do domu. Kolor wybierzesz po kliknięciu czerwonego guzika poniżej. Prezenty: próbnik ze sznurkami i dostęp do dwóch minikursów kwietników ONLINE. Będziesz mogła poćwiczyć węzły!

Chcę kurs z materiałami – idę wybrać sznurek